Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Alexíta7, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szépítő eszközök

Vidám mintás körömreszelők, amelyekkel formára igazíthatja körmeit. Anyaga: csiszolópapír nyomott mintával. Alkalmas a kéz és a láb körmeinek igazítására.

kissbarbara1990

2013. augusztus 3.

Nagyon jóóók ezek a reszelők. És nevetséges áron adták...Bánom, hogy csak 1 szettet rendeltem. Hipp-hopp lereszelem vele formára a körmeimet, és nem lemezesednek tőle szét a körmeim. Ajánlom mindenkinek!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

csernusbrigi

2013. augusztus 2.

Szerintem is nagyon jó minőségű a reszelő. Mint eddig az általam kipróbált Oriflame-es termékekben, ebben sem csalódtam. Borzasztó jó minőségű kozmetikumokat gyártanak. A reszelő nem kopik gyorsan, kíméletes, és a külseje is vidám. A 3 db mindössze 350 ft volt...Szuper. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

bandita

2013. július 12.

Nagyon kedvező áron volt a katalógusban, megrendeltem. Kedvelem az ilyen típusú reszelőket, többnyire a köröm melletti, megvastagodott, esetenként szálkás, tépkedésre, rágásra, vagdosásra buzdító körömágybőrt szoktam lepolírozni vele.
Részben ezeknek köszönhetően már soha nem kell kínoznom ezt a területet.
A kézhez kapott termék nagyon jó minőségűnek bizonyult, a szemcsemérete közepes, nem kopik viharos gyorsasággal. Amíg kapható lesz, biztosan betárazok belőle legalább két készletet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 12.

Részben ezeknek köszönhetően már soha nem kell kínoznom ezt a területet.