Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bellala, Módosítva: 2012. április 25.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

umpalumpa

2014. szeptember 17.

Lehet még kapni? Egy fantasztikus élénk piros árnyalatom van régóta (sztem ez is lejárt, de nem zavar :P). A férjem szerint ez a legszexibb lakkom, imádja, ha mind a 20 körmömre felkenem. Nekem is egyik kedvencem. 2 rétegben 2-3 napig bírja nálam, de többet nem várok tőle, mert krónikus kézmosó vagyok. Mosogatáshoz kesztyűt kell használnom. A ecset formáját más cég is koppinthatná, mert könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

H.Zsanett

2012. április 21.

Barna árnyalatát csak ajánlani tudom, ugyanis nálam ott kezdődik a minőség, ha 2 rétegben kenve bírja a minimum 3-4 napot házimunka mellett és ő bírta!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 21.

bandita

2012. április 15.

Használtam már ilyen lakkot, csak más árnyalatban. Az ecset kiváló minőségű lapos,tömött,nem túl hosszú a lakk átlagosan tartó, két-három nap, védőlakkal kicsit többet bír. Úgy tudom, ezt a családot leváltották már és az újak ecsetje nem ennyire profi. A francia manikűr lakkok még ugyanilyen kiszerelésben kaphatók, azokat mindig szerettem. Elég gyorsan szárad a termék, rétegenként 10 perc, de ennél azért többet szánok rá, egy órán keresztül "védtelen" vagyok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 15.