Oriflame

Ár:   649 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2019. január 28.

Lelőhely:   Tanácsadók
Kategória:   Szappanok

Szappan faszéntartalommal. Tisztítja és revitalizálja a bőrt. A faszén egyedülálló tulajdonsága, hogy szinte magába szívja és magához vonzza a szennyeződéseket. Hatására tisztábbnak és frissebbnek érezheted a bőrödet. Arctic Pro Defence összetevője védi a bőrt. Krémes, gazdag habot képez, friss az illata. Hatékonyan tisztít.

zdoreebaba

2020. szeptember 22.

Már sokadik csomaggal vásárolom. Allergiás bőrre is szuperül bevált. Nagyon jól, krémes állagúra habosítható. Az illata hosszantartó. Olcsó, mégis nagyon jó termék! Már több változatát próbáltuk és egy sem okozott csalídást. Mindig gyorsan elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

szabina971

2019. március 12.

A páromnak rendeltem meg ő elég bőrproblémás és az elején féltem, hogy miként reagál rá a bőre.
Elég kellemeset csalódtam mert bevált nagyon szereti.
Jó az illata, selymes tőle a bőre, kicsit szárítja is a pattanásokat aminek külön örült.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Elég kellemeset csalódtam mert bevált nagyon szereti.

gyeniko

Korcsoport: >54
2019. január 30.

Ez is es a kek valtozata is nagyon remek ennek a szappannak!! Erdemes betarazni beloluk mert eleg ritkan akciosok!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. január 30.