Oriflame

Ár:   4799 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: timcsike04, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. február 8.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A stressz, a kevés alvás, a szennyezett környezet, mind hatással vannak a bőr állapotára - kitágulhatnak a pórusok, megjelenhetnek a finom vonalak, a bőr megjelenése fakóvá válhat. Ez a termék a bőr tökéletesítésére és az egészségtelen életmód következményeinek elkendőzésére szolgál, és szinte azonnal csökkenti a pórusok méretét és a finom vonalak megjelenését. Fiatalosabbá teszi a bőr megjelenését rövid idő alatt az alkalmazott opt-blurring technológiának köszöhetően. Az egyedülálló formula szinte belesimul a bőrbe, hatására az sima, puha és tökéletesen matt lesz.

RMonah22

2019. szeptember 3.

A sminkesemnél láttam először a terméket, és mivel a sminkem még másnap is szinte változatlanul fent volt így vettem egyet én is. Szeretem, hogy a bőröm sokkal simább lesz tőle, az alapozó sokkal természetesebb hatást kelt az arcomon, a szemhéjamon lévő szemhéjpúder is sokkal tovább tart. Az árát kicsit sokallom ezért adok 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Krisztina527

2019. május 24.

Elég tág pórusaim vannak, ami az alapozóval nem a legjobb barátság, ezért nagyon örülök, hogy megvettem. Tényleg gyorsan látható a hatása, az állaga nekem is elsőre meglepő volt, de abszolút könnyű eldolgozni. Mindenképp újra fogom venni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Lolychan

2019. május 6.

Az állaga engem is meglepett. Furcsa zselés, kicsit műhatásúnak érzem. Viszont nem tömíti el a pórusaim és a használatával továbbtart a sminkem. Az állagával nem tudok kibékülni, így 4*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

JudithBeauty

2019. február 1.

Őszintén meglepődtem első használatkor, mert krémes állagra számítottam, erre kiderült, hogy inkább zselés. Felvitel után rögtön beszívódik a bőrbe, és szép, simább bőrt eredményez. Mivel én nem sminkelem magam minden nap, önmagában szoktam használni, és a fáradt arcbőrömmel tényleg csodát művel.
Ránctalanítást még a finom vonalak esetében sem várjuk, és nem is hidratál, de összességében jó termék.
Azért 4 csillag, mert a márkán belül vannak jobb termékek, és ha sminkalapot szeretnék, arra pedig van ettől olcsóbb kategória.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 1.

Lexi

2018. április 18.

Nem igazán krém, hanem inkább egy átlátszó zselés primer.
Használat után púderes érzést hagy.
Könnyű felvinni, nem csomósodik.
Alapozó alá primerként vagy önmagában használva is tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

Nem igazán krém, hanem inkább egy átlátszó zselés primer.
Használat után púderes érzést hagy.
Könnyű felvinni, nem csomósodik.
Alapozó alá primerként vagy önmagában használva is tökéletes!

zdoreebaba

2018. január 2.

Megszerettem! Business&Beauty katalógusból rendeltem, mert szettben olcsóbban jött ki az ára. Alapáron eszem ágában nem lett volna megrendelni. Most már kb. 3-4 hónapja használom és egész jól tart. Meglepetésként ért, amikor először nyomtam belőle az ujjamra. Felvitelkor selymessé, puhává, síkossá teszi az arcbőrt, amire kimondott jól lehet felvinni a korrektort, az alapozót. Egyenletessé teszi a bőrt, bár egy kicsit elnyomja az arcomat, de pattanások mégsem keletkeznek rajta. Az állagát nagyon nehéz megfogalmazni, géles, áttetsző anyag, legjobban a kihűlt zselatinhoz hasonlítható. Valóban furcsa érzés, soha semminél hasonlót nem éreztem. A bársonyos, selymes tapintású bőr titka ez a bőrtökéletesítő, bár én inkább maradok a sminkalap megnevezés mellett. A sminket jól magába szívja, tartóssá teszi. Nekem egyelőre csak pozitív véleményem van róla. Drága, de megéri az árát. Aki tartós, pihe-puha, ragyogó sminket szeretne, akkor válassza ezt a terméket! Nem fog csalódást okozni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Uccika

2017. december 27.

Ezt a krémet nem mindennapi használatra ajánljuk. Remek, amikor az ember megy valami alkalomra, rendezvényre, csodás, élénk, friss lesz tőle a bőr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 27.

danyadi77

2017. november 11.

Ez egy szilikonos primer, és ekként nagyon is jól funkcionál. Szépen lehet rá alapozni, finomít a pórusokon, finom ráncokon. Én néha beiktatok egy-egy nap szünetet a használatában, kicsit "szellőzzön a bőröm. Az én bőrömre már nem annyira nagyon kicsi kell, úgyhogy nem mondom, hogy hú, de sokáig elég lesz, de kategóriájában akciósan egész jó az ára, ha továbbra sem lesz gondom vele, újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 11.

timcsike04

2017. szeptember 17.

Valóban puha lesz tőle az arcbőr és minimálisan a pórusokat is összehúzza, de nem fogom újra vásárolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

szikoraevelin

2017. március 9.

Köszönöm a választ! :)
Én végül megrendeltem ezt a terméket, ma már meg is érkezett hozzám. Kipróbáltam az imént, jól működik. Viszont én egy krémszerű dologra számítottam, és ez nem krém, hanem egy átlátszó zselés primer. A teljesítményéből ez nem von le, mert jól működik rá a sminkelés és valóban nem gyűl össze a pórusokban az alapozó tőle. Magára a megérkezett termékre az van ráírva, hogy sminkalap, és én ezt korábban sehol nem láttam feltüntetve. Ugyanolyan állaga van, mint a maybelline babyskin sminkalapjának.
Azért kap így első használat után csak 4 csillagot, mert valóban kompatibilis az alapozóval, nem tömíti el a pórusokat, viszont én a katalógusból és utánaolvasás után is úgy értelmeztem, hogy ez a "krém" hosszútávon fogja csökkenteni a pórusok méretét, de mivel ez egy primer, úgy gondolom, hogy ez csak a smink viselés ideje alatt áll fenn.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 9.

Köszönöm a választ! :)

Emolliensek: Cyclopentasiloxane