Oriflame

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   50 db   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: JudithBeauty, Módosítva: 2016. április 23.

Kiszerelés:   50 db
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Fénymentes, matt bőr! Felitatja a felesleges faggyúváladékot a bőrről a smink elkenődése nélkül. Praktikus méretének köszönhetőena legkisebb kézitáskában is elfér, így Ön bárhol és bármikor használhatja.

zdoreebaba

2021. július 6.

Drága árkategóriájú termék, viszont teszi, amit ígér. Végzi a dolgát, az enyhébb izzadást és a fényesedést szépen mattítja napközben. Munkahelyen szoktam titkon bevetni a homlokomra és az álamra, amikor már érzem, hogy fényes a bőröm. A sminket szépen megtartja és nem maszatolja el. Elképesztő, hogy egy ilyen kis lapocska milyen sok zsírt magába tud szívni. Ha nem használom nem hiszem el. Érdemes kipróbálni. Sikertermék! Megéri az árát, takarékos megoldás egy kis tartóban 50 kis lap van, de aznagyon sokáig elegendő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 6.

krembarbi

2018. szeptember 9.

A mattító hatás amit ígér helytálló viszont az árát sokallom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

A mattító hatás amit ígér helytálló viszont az árát sokallom.

HNReni

2018. augusztus 16.

Nagyon elégedett vagyok vele. Jól mattít, tényleg felszívja a bőrről a felesleges zsírt. Nem mozdul el a smink a használata során.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

birdnerd

2018. augusztus 1.

Nagyon jó kis cucc! Akciósan éri meg jobban, teljes áron sokallom. 50 darab van benne, végülis sokáig kitart. A lapok mérete lehetne picit nagyobb, de pont elég szokott lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

bugeyes

2018. február 20.

Óriási! Imádom, teszi a dolgát, nem keni el a sminket és olcsó is! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Óriási! Imádom, teszi a dolgát, nem keni el a sminket és olcsó is! :)

Vajdus23

2017. december 2.

Nagyon régóta megvan, az első mattosító lapocskák, amiket használtam eddig, és nagyon meg vagyok vele elégedve! Nap közepére hajlamos az arcom átfényesedni, főleg a T-zónában. Ilyenkor csak előkapok egy lapocskát, és pár másodperc alatt lemattítom a területet anélkül, hogy a sminkemnek bármi baja esne. Egyedüli problémám, hogy a csomagolásából kicsit nehéz elővarázsolni, van, hogy egyszerre három lapocska is kijön, és akkor már macerás gyűrődésmentesen visszatenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 2.

kovacsnikoletta92

2017. november 2.

Akciósan vettem, így szerintem megéri. Nagyon meglepő, hogy egy ilyen pici, vékony lapocska mennyi olajat fel tud szívni az ember arcáról.
A csomagolása szerintem praktikus, de a ragasztó, ami kihúzza a következő lapot nagyon erős...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

dbsdn

2017. október 5.

Nem próbáltam még más cég mattító lapjait (csak szemezgettem velük), de akciós volt, így megrendeltem. Nem okozott csalódást. A nap második felében szoktam használni, kora délután. Jól felszívja a felesleges olajos réteget a bőrömről, és utána már nem kell többet korrigálni. Nem szedi le a sminket, ha forgatjuk/kettéhajtjuk a lapocskát, nekem egy is elég szokott lenni. Matt termékeket használok arcra, de így is kifényesedik kb. 4-5 óra után a bőröm, ezért nagyon praktikusnak találom. Korábban használtam ilyen célra "dobozos zsebkendőt", de nem véletlenül találták ki ezt a terméket..
Pici a mérete - de azt gondolom, hogy ez teljesen normális a funkciójához, elfér a neszeszerben, nálam mára alap darabbá vált.
Hogy valami negatívumot is írjak; mivel vékony karton anyagból van a csomagolása, egy idő után el kezdi elengedni magát.
És hogy újra venném-e? Akciós áron: igen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 5.

És hogy újra venném-e? Akciós áron: igen!

Andy B

2017. szeptember 26.

Jól felszívja a zsírosságot és nem keni el a sminket. Szerintem a mérete is rendben van, vannak kisebb kendők is (pl. az Essencetől az All about matt!).Ez egy jó termék, biztos, hogy fogok még ilyet rendelni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

csokibeka

2016. december 15.

Én is akciósan pár száz forintért vettem, ennyiért bőven meg vagyok vele elégedve. Valóban kicsi, nekem szinte soha nem elég 1 az arcomra. Tényleg nem keni el a sminket, hasznos dolognak tartom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.