Oriflame

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lolychan, Módosítva: 2017. október 18.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ecsetek

Sminkecset arcpirosító felviteléhez. Enyhén sarkított kialakítású sörtéinek köszönhetően könnyedén elsimítható a pirosító a bőrön.

Anyaga: nejlon sörték, alumínium, bambusz

vikimaja

2020. június 28.

Pirosítóhoz nem próbáltam még, púdert szoktam felvinni vele és ahhoz tökéletes. Puha a szőre, szépen felveszi a púdert.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 28.

Csutak

2018. március 11.

A kettes katalógusból rendeltem meg, ismét le volt akciózva. Nem bántam meg a vásárlást, egyszerűen imádom. <333 A szőre puha, nem karcolja az arcomat pirosító felvitelekor. Továbbá stabil, biztos vagyok benne, hogy sokáig fogom használni majd, Öt csillag a vége. :)))
UPDATE: Puha ugyan, de ez egyben azt jelenti, hogy akármennyire próbálkozom, semmi festéket nem vesz fel. Mintha elnyelné felvételkor. Pénzkidobás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

Uccika

2018. január 19.

Szeretem a színét, a fogását, az érintését. Jó kis ecset.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 19.

Szeretem a színét, a fogását, az érintését. Jó kis ecset.

skin

2017. október 18.

Kicsi! Azonban nagyon jó puha szőre van és könnyű vele dolgozni. Kontúrozáshoz príma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 18.