Oriflame

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lolychan, Módosítva: 2017. október 18.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ecsetek

Sarkított végű ecset, amely ideális a szemöldök igazításához és hangsúlyozásához, valamint színezéséhez.

Anyaga: nejlon sörték, alumínium, bambusz

vikimaja

2020. június 28.

Nagyon jól használható, precíz kis ecset. Mióta megvan azóta nem is keresek mást a szemöldökömhöz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 28.

hzszs94

2020. április 20.

Precíz munkát lehet vele végezni, jó minőségű, rendszeres ecset tisztítás után is ugyanúgy állnak a szálak nem sérülnek nem hullanak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

danyadi77

2019. szeptember 26.

Jól használható, masszív, precíz szemöldökecset.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Jól használható, masszív, precíz szemöldökecset.

RyahOneY

2018. október 25.

Strapabíró, precíz, nagyon érti a dolgát. :) Kellően tömör és puha sörtéjű ecset, könnyű és kényelmes dolgozni vele. Több ugyanilyenem van, az egyik a táskámban velem van mindig, egy mini smink-készlet részeként, és ez is hibátlan állapotú. :) Nagyon meg vagyok vele elégedve (és igazából az általam eddig próbált Oriflame-es ecsetek közül mindegyikkel - néhány fajta van már belőlük :) ).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

biankab

2018. augusztus 12.

Tökéletes ez az ecset.Pontosan,precízen lehet vele dolgozni.Imádom,hogy a nyele hosszabb mint a szemöldök formázókhoz csomagolt pici ecset.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 12.

WAME123

2018. június 21.

Nagyon kényelmes, valóban precíz szemöldökecset! :) Könnyen, pontosan lehet vele dolgozni.

Update:
Szépen tartja a formáját, nem hullik több mint fél éves használat után sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

Update:
Szépen tartja a formáját, nem hullik több mint fél éves használat után sem.

edi01

2017. november 1.

Nagyon szeretem. Egy tomott feju megis kezelheto ecsetrol van szo.Finomak a vonalak es nem egy durva formazoeszkoz amivel csak vaskos szemoldokot lehet rajzolni.Kezreallo kicsi finom ecset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 1.

skin

2017. október 18.

Aprócska feje van,de éppen ezért nagyon pontosan lehet vele dolgozni. Nekem mivel rövid kicsit kényelmetlen,mert a többi ecsetem hosszabb. Első látásra azt hittem,hogy utazó méret,de sehol sem találtam erre utalást. Akcióban megéri beruházni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 18.