Oriflame

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lolychan, Módosítva: 2017. október 18.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ecsetek

Selymesen puha ecset nagyobb felületek precíz fedéséhez. Tömött, kerekített kialakításának köszönhetően ideális por- és kőpúder felviteléhez.

Anyaga: nejlon sörték, alumínium, bambusz

hzszs94

2020. április 20.

Jó minőség, elérhető áron. Szépen lehet vele dolgozni, puha tapintású. Nagyon jól bírja a rendszeres ecset tisztítást, egy szála se hullik ki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 25.

Ez az életem első púderecsete, de nagyon tetszik. Puha, nem könnyen eloszlatja a púdert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

skin

2018. június 12.

Meglepően jó ecset. Ár-érték arány kiváló. Puha ,kellemes a bőrnek. Nem hullik és még mutatós is. .Aki nem akar sokat költeni ecsetekre ,annak javaslom szerezze be a szettet nem fog csalódni. Vannak olyan jók mint a Jessup ecsetek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 12.