Oriflame

Ár:   750 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sziszikee58, Módosítva: 2019. július 1.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb

5 az 1-ben praktikus, többfunkciós eszköz a szem és a szemöldök sminkjének tökéletes és professzionális kialakításához. Kialakításának köszönhetően bárhová magával viheti.

Bonnieoo7

2020. május 14.

Hát nem is tudom.. annyira parányi ez a szilikon mütyűr. Csak az egyenes részével tudom alkalmazni, de ha épp nem használom - ugyanazt az eredményt érem el szabad kézzel is jó gyorsan. Megrendeltem, mert kifutó termék volt (sokkal barátibb árban volt épp, mint az itt feltűntett teljes ára) ... de ígyis felesleges volt! Viszont, hogy jót is mondjak róla, nem szennyeződik el gyorsan, nem kell állandóan tisztítani, mert úgy van kialakítva, hogy ebből a szempontból ideális! ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 14.