Oriflame

Ár:   999 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2014. augusztus 27.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ecsetek

A lapos, enyhén elvékonyodó ecset kifejezetten kis felületen történő alkalmazásra lett kifejlesztve. Pontos felvitelt tesz lehetővé. Ideális az ajak kontúrozására vagy a korrektor felvitelére.

Anyaga: nejlon, alumínium, fa

gcintia

2017. június 9.

Akciosan vettem igy nagyon jo aron jutottam hozza es amugy is akartam mar egy ajakecsetet. Nekem bevalt bar nm regota hasznalom. Nem hullik a szore precizen lehez felvinni vele a ruzst, csak meg bele kell jonnom :D a vastagabbik veget korrektorhoz hasznalom :) (ajak- es korrektorecsetkent volt a katalogusban)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

dia0311

2016. november 5.

Szeretem, rúzs felviteléhez használom (ez elvileg rúzsecset, nem?), ahhoz tökéletes :)

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 5.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
agi2005

Korcsoport: < 18
2016. augusztus 17.

Nekem a kis vége valahogy szét ment. Amugy kb. mindent ezzel csinálok

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Nekem a kis vége valahogy szét ment. Amugy kb. mindent ezzel csinálok

kovacsliliii

2016. augusztus 9.

Akciósan vettem még, így nagyon olcsón hozzájutottam. Egyik kedvenc ecsetem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

Akciósan vettem még, így nagyon olcsón hozzájutottam. Egyik kedvenc ecsetem. :)

Lanie

2016. július 31.

Alap felszerelés a fürdőszobában, hasznos kis darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 31.

Alap felszerelés a fürdőszobában, hasznos kis darab.

nobosz

2016. június 7.

Ajándékba kaptam és ő volt az első ecsetem. Mai napig nagyon szeretem. Én csak szemhéjfestéket viszek fel vele. Tusvonal húzására a kicsi fej is elég nagy. Puha, szőre nem hullik és könnyen tisztítható. Eddig nem is tudtam, hogy ilyen jó az ára! Tuti fogok még rendelni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 7.

kissbarbara1990

2016. március 4.

2012.10.23.: Ezt én is nagyon szeretem, tényleg szinte mindenre lehet használni!

2016.03.04.: Ez az ecset továbbra is teljes elégedettséggel tölt el napi szinten használva. A kisebb végével a szemöldökport viszem fel, valamint a pillatőbe finoman a szemhéjpúdert. A nagyobb végével a szemhéjra a szemhéjporokat/púdereket. Annyira megszerettem, hogy már kb 8-10 darabbal rendelkezem tartalékba, biztos ami biztos :) Akciósan 400ft szokott lenni, baromira megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

mmartina97

2016. február 7.

Korrektor eldolgozására használom,arra bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 7.

Korrektor eldolgozására használom,arra bevált.

prettywishing

2015. június 21.

perfekt ecset:) szemhéjárnyaláshoz használom. a szára megfelelően hosszú, mindkét vége puha és könnyen tisztítható, a szőrei egyáltalán nem hullanak. tényleg szépen lehet vele dolgozni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 21.

ladri

2015. május 25.

Imádom, tökéletes mindenhez, tisztítható, mi kell még? Már kettő van belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

Imádom, tökéletes mindenhez, tisztítható, mi kell még? Már kettő van belőle.