Oriflame

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Femi , Módosítva: 2015. június 12.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ecsetek

Egyszerűen használható, praktikus sminkszivacs. Megkönnyíti az alapozó és a korrektor felvitelét. A smink eltávolításához is alkalmazható. Benedvesítve vagy szárazon is használható. Mosható, többször felhasználható.

490,- Oriflame Professzionális Sminkszivacs
Ár: 490 , Eladó: gyik
Állapot: 1xpróbált, Helyszín: Bp. XV. vagy XIV., fizetés: Személyes átvétel vagy posta/foxpost
Puszedli83

2019. szeptember 22.

Pár éve vettem, ez az első ilyen szivacsom, úgyhogy nincs viszonyítási alapom. Teljesen elégedett vagyok vele,igaz az utóbbi időben kezdtem el többet használni. Könnyű eldolgozni vele az alapozót. Többször kimostam már, még mindig olyan mintha új lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

jane79

2019. május 10.

Már kettőt is vettem belőle. Jó puha jó vele dolgozni. Ez volt az első minőségi szivacs , amit kipróbáltam az ebayes szivacsok után. Ég és föld a különbség. Érdemes kipróbálni. Bár jó lenne, ha más alakban is gyártanák.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

HenriettaDalma

2019. január 12.

Nagyon jó vétel volt! 560 forintért rendeltem meg akciósan, de nem számítottam arra, hogy ennyire szuper lesz. Még kezdő vagyok a sminkelésben, de szerettem volna egy sminkszivacsot, hogy könnyebben feltudjam vinni a korrektort a szemeim alá. Nagyon jól eldolgozta a korrektort és a kis szivacs is a kezemre áll. Kimostam egy kis baba samponnal, de sajnos megrepedt már az első használat után az oldalán. Ez egy kicsit elszomorított, de teszi a dolgát, ezért adok neki 4 csillagot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Nindzsuuu

2018. július 19.

Talán az egyik legjobb sminkszivacs amit eddig használtam. Benedvesítve iszonyatosan puha, könnyen használható. Az én legnagyobb bánatomra sajnos le kellett mondanom a használatáról, mivel pattanásokat okozott, hiába tisztítottam ki minden használat után fertőtlenítő hatású tisztítókkal. Egy idő után már nem bírta a folyamatos tisztítás. Szépségtanácsadóként olcsóbban hozzájutottam. Bár jobban preferálom az alapozóecseteket.
Akik szeretik a sminkszivacsokat azoknak ajánlok egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Akik szeretik a sminkszivacsokat azoknak ajánlok egy próbát.

muszika

2018. május 21.

Benedvesítve tényleg jól használható, ennyi pénzért teljesen rendben van.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

Benedvesítve tényleg jól használható, ennyi pénzért teljesen rendben van.:)

polynaranna

2018. május 1.

Szárazon és vizesen is használtam. Elégedett vagyok vele

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

Szárazon és vizesen is használtam. Elégedett vagyok vele

eszteredit

2018. április 12.

Szuper szivacs, 650 Ft-ért vettem de a 3. használat után félberepedt és darabok jönnek ki belőle....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

Lovemyhair

2018. március 19.

Nagyon szeretem. Jól szívja a vízet, nagyon szépen el lehet vele dolgozni az alapozót. Sokkal jobb mint az ecsetek. Egy Beauty blender koppintáshoz képest tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

honeyblonde

2018. február 21.

Ő volt az első szivacsom, és nagyon-nagyon szerettem! Vizesen szépen megnagyobbodik, megpuhul, könnyű vele dolgozni, nem szív magába sok alapozót, és gyönyörű végeredmény érhető el vele. A tisztítása egyszerű, baba samponnal kell átmosni párszor, nekem mindig minden alapozófolt tökéletesen kijött belőle, bár igaz, hogy majdnem minden használat után tisztítottam. 2-3 hónap után néhány apróbb repedés megjelent rajta - feltételezem a gyakori tisztítás következtében -, de ez a használatát nem befolyásolta. Ajánlom mindenkinek, aki profi és olcsó sminkszivacsot szeretne! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

Anna922

2017. december 31.

A legjobb beauty blender dupe amit próbáltam! Nagyon jó az állaga, szépen szívja a vizet, és nagyon szép természetes hatású lesz így a végeredmény. Elég jól bírja, az első darabom is 1 év után jött szét a kistesóm kezében, aki segített volna kimosni. Újrarendeltem, ismét megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.