Oriflame

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. február 22.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb

Lekerekített végű púderecset, amely megkönnyíti a púder felvitelét az arcra vagy a testre.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

jane79

2019. május 10.

Teljesen jó ecset, én pirosításra szoktam használni, rendben van. Akciósan vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

csudex

2017. július 24.

Muanyag szalas, de egesz puha a feje. Anyukamnak adtam, mert jobb ecseteket szereztem be. Szepen teriti a pudert, egesz nagymeretu a feje. Ennyi penzert megeri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

bakocsenge

2017. június 14.

A célnak egész jól megfelel, én egyébként is halványan púderezek. Szerintem kellően puha, viszont valóban eléggé hullatja a szőrét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 14.

Csipetke

2017. június 8.

Kellemes kis ecset. Nem megy rá túl sok púder sem.Végzi a dolgát,de újra nem veszem,

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 8.

Kise

2016. október 1.

Nagyon hullik a szőre, és kevés púdert vesz fel. Inkább arcpirosítónak használom. Kicsit durva is, csaknem csikar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 1.

laracroft

2016. július 27.

Én kifejezetten szeretem, hogy durvább szőrű ez az ecset, könnyen és szépen tudok vele dolgozni. Viszont szerintem kicsit hullik a szőre, sokszor az arcomon marad púderezés után egy-egy hosszú fekete ecsetszőr..... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

fdorottya

2016. július 27.

Szerintem is nagyon durva szőrű ecset. Nem lehet vele sok púdert felvenni, de viszont az arcpirosítóhoz tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 27.

0bikbik0

2016. július 27.

Ugyanaz a tapasztalatom, mint az előttem véleményezőknek.
Púderecsethez képest erős a szőre (eléggé rinocérosz bőröm van, de nekem még így is bántó), és nagyon ritkás is. Kapargatja a púdert, nem veszi fel szépen, a pirosítót talán kicsit jobban.
Ha két évvel ezelőtt írnám ezt a véleményt, azt mondanám ok, használható, de azóta van összehasonlítási alapom. Azt gondolom, bármennyibe is kerül, ez így kevés teljesítmény már nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 27.

Ugyanaz a tapasztalatom, mint az előttem véleményezőknek.

Effi

2016. április 11.

Szeretem benne, hogy nem vesz fel túl sok terméket, így könnyebb a púdert egyenletesebben eloszlatni. Kicsit nekem durva érzetű, de nem túl zavaróan. A szőrét (egyelőre) nem hullajtja, bár nemsokára lehet, hogy kis fodrászolást kell rajta eszközölnöm, ugyanis kicsit kócos a kicsike. Valahogy a formája nem simul olyan szépen a bőrre, mint ahogy az a Nagy Könyvben meg van írva. Mivel ezen könnyen lehet segíteni, így emiatt nem vonok le csillagot, összességében jó kis ecsetke ez, de közel sem tökéletes, egynek megteszi a gyűjteménybe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 11.

Bogi0506

2016. március 5.

399 ft akciósan, nagyon szuper! kellőképpen nagy, puha és szuperül viszi fel a terméket. Verhetetlen ebben az árkategóriában!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 5.