Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. április 23.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb

Gyengéd szivacs az arc tisztításához.

Anyaga: polivinil-alkohol

Oraculum

2015. január 5.

Nagyon kemény, és dörzsöl, nem sok mindenre jó,pedig jó anyaga van és elég nagy is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 5.

nyrktlin

2013. július 9.

Eléggé semleges. Sem rosszabb,sem jobb nem lesz tőle az arctisztítás,szóval inkább hanyagolom a szivacs használatát. Nem tudom,hogy jó-e az,ha a felkent arctisztítót teljesen leszedi,de én nem ezt vártam,szóval szerintem nem éri meg használni,megvenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 9.