Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Szép, Módosítva: 2012. február 6.

Lelőhely:   tanácsadónők

Az illat fejjegyét az erőteljes svéd bodzavirág uralja. A bodzavirág, a citrommal kombinálva természetes frissességet sugároz. Ezt az üde koktélt társítottak a ciklámen és a mimóza tisztaságával, finomságával. A karakter mélyítésére a cédrusfa, a fehér pézsma és az ámbra esszenciáit alkalmaztak, amelyek érzékiséget varázsoltak a tiszta, friss aromák mellé.

adrica

2016. február 4.

Most vettem meg a vaterán. Hát ismerkedünk. Tényleg olyan friss illata van, csak van benne valami szúrós, nekem fullasztó az asztmám miatt. De barátkozunk. Tartósnak tartós. A páromnak tetszik, szerinte nagyon nőies.

Up.: 3 hónapot kellett várnom rá, hogy jobb idő legyen és napsütéses kedvem. Végre tudom használni. Még csak február van, de már látom jó barátok leszünk, és elhasználom örömmel. Nőies, kedves, először jön csak a fullasztó, de hamar megszelidül, és aqua-s, légies illattá változik. A bodzás beütés abszolút működik. Jó kis illat. Sokak bánatára már nem elérhető. Valószínű, hogy én is csak véletlen csíptem el a Vaterán az utolsók egyikét. Bibi, hogy nagyon nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 4.

Ella

2014. szeptember 16.

Update: harmadik terhességem alatt kb. a 16. hétig émelyegtem. Ez volt gyakorlatilag az egyetlen illat az Avon Summer White-jával, amit el tudtam viselni, minden mástól hánytam. Akkor használtam el. Aztán szidtam magamat, hogy nem rendeltem belőle többet, amikor kifutó termék volt. Akkor jobban is éreztem az illatát, sokkal jobban a mimózát és nem csak egyszerűen VÍZ illata volt, annál sokkal több, krisztálytiszta, életmentő, lélegzet, oxigénes illata és tovább is tartott. Feljavítom 5-re, mert sokszor ez védte ki nálam az öklendezést. :)

2012. február 6.: Nem túl erős, nyári illat. Mindenki szerint nagyon tartós, de én alig érzem a nap végére. Kellemes, hétköznapi kölni. Néhány katalógussal ezelőtt kivonták a forgalomból. Azért kár érte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 16.

cica1127

2014. március 4.

Nem rossz illat,de nem az én világom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 4.

Nem rossz illat,de nem az én világom...

Lola21

2013. június 5.

Igazi nyári citrusos illat, a bodza enyhén édes és pikáns aromájával.Évekig használtam, kizárólag nyáron, de meguntam .De mindezek ellenére ez egy nagyon szép illat, igazi nyarat kíván:))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 5.

rozuska

2012. augusztus 7.

Most elmosolyodtam, hogy ráleltem erre az illatra. Kb. három éve használtam, de nem gyakran. Egyszer frissen befújt állapotban találkoztam az akkori barátommal (ha annak lehet nevezni), aki azt hitte, hogy valami gyógyszert szedek, mert belőlem egy iszonyatos kemikália szagot hívott elő. Alapvetően nagyon vizes, friss, és valahogy nem tudtunk eggyé válni. Nagyjából a szakítással egy időben váltam meg tőle, és azóta sem hiányzik, egyikük sem...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 7.

karakumsivatag

2012. június 14.

Éveken keresztül próbáltam megbarátkozni vele. Volt benne valami, ami nagyon irritált. Az a vizes illat órák múlva sem akart elmúlni. Egész nap valami izzadtság érzetét keltette bennem.Pedig finom édes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 14.

bandita

2012. május 29.

Ez az illat számomra tiszta, mint egy finoman metszett üvegpohárba töltött hűvös víz. Varázsszerré akkor válik számodra, amikor a lelkedbe lát és kiás onnan néhány emléket, könnyet, majd megnyugtat és újra békével tudod szemlélni az élet mulandóságát, az egyszerű dolgok szépségét .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 29.

Bibi

2012. január 29.

Imádtam, de sajnos pár hónapja eltűnt a katalógusból. Nagyon friss, fiatalos illat ráadásul tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 29.

radioaktiva

2012. január 28.

Egyik kedvenc illatom volt, de mikor a környezetemben már mindenki ezt használta, akkor már nem éreztem annyira különlegesnek. Amúgy szerintem egy nagyon nőies illat, bár lehetett volna tartósabb is. Ettől függetlenül többször újravettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 28.

Judiit

2012. január 28.

Jujj... egyszer kaptam. Tovább is adtam. Számomra kellemetlen vizes, bántó szag volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 28.