Oriflame

Ár:   6999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Trixi99, Módosítva: 2015. április 1.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A SkinPro arctisztító rendszer 2 sebességfokozatána és tisztító applikátorának köszönhetően hatékonyan és mélyen tisztítja és gyengéden masszírozza az arc bőrét. Hatékonyabban távolítja el a szennyeződéseket, a sminket és a faggyúváladékot, mint a hagyományos arctisztítók. Hatására a bőr láthatóan tisztább, simább és ragyogóbb lesz, a tónusa pedig egyenletesebb.

Mirabylia

2019. július 3.

Anyumtól kaptam. Imádom és rendszeresen használom! Nem túl erős,de nem is használhatatlanul gyenge. Igazából annyiból jó, hogy nem erőteljesebb a motorja, mert néha még így is képes vagyok túldörzsölni a bőröm. Körbeforgó feje van, ami szuper, de kár, hogy csak egy irányba forog.
Egy pár sima elemmel hónapokig működik. A keféje gyakorlatilag elnyűhetetlennek tűnik. Van tartalék, de még nem cseréltem. Rendszeresen tisztítom vegyszermentes olíva szappannal (olíva és só, de ugyanolyan hatásfokkal oldja a zsírokat, mint a sima szappan), majd alkoholban áztatva fertőtlenítem.
Egy ideje a sima bőrradírozás helyett is ezt használom. Mivel 2-3 naponta muszáj radíroznom (óvatosan, de nagyon gyorsan telítődnek a pólusaim, és gyorsan cserélődik a bőröm), elég macera máshogy. Csak arctisztítás végén a bő habbal felviszek egy kis zeolit port, amivel átfutok az arcomon. Ahova nem fér oda a kefe, ott hámlasztó kesztyűvel dolgozok.
Ár/érték arányban igazán megéri!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 3.

Ár/érték arányban igazán megéri!

b.jucy17

2016. szeptember 30.

Nagyon szeretem ezt a kis szerkentyűt. Tényleg gyengéden tisztít, de az én érzékeny bőrömnek pont ez kell. Szépen eltávolítja a sminket és az elhalt hámsejteket, használat után nagyon kellemes tiszta érzetű az arcom. Szerintem könnyű bánni vele, nem habosodó arclemosót kell használni. Én ajánlom másnak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

Glara

2016. március 30.

Nekem semmi bajom vele, szépen teszi a dolgát. Nem habzó tejjel megyek át vele az arcomon, sok szennyeződést és láthatatlan sminkmaradékot leszed még. Sajnos túl lusta vagyok használni, ha valakit érdekel, megválnék tőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 30.

bandita

2015. június 13.

Ez a ketyere számomra túl gyenge. Az érzés, amikor használom, némileg emlékeztet egy sima, nyeles arckefés tisztításra, de annál jóval gyengédebb, ugyanakkor macerásabb verzióban. Igen, háklis vagyok, de rühellem, hogy matatni kell a fejjel, ahogyan cserélem, hogy óvatosan kell benedvesíteni, mert nem kellemes, amikor használat közben csorog róla a habos víz.....egy ízben sikerült jól habzó arctisztítót tennem a kefére, és képtelen voltam az egy perces időt végigcsinálni, olyan habot vert az ábrázatomon. Míg egy nyeles arckefét csak leöblítek a vízsugár alatt, addig ezt a fejet ki kell pattintanom a helyéről, majd öblítés után óvatjával visszapattintani-na ez nem én vagyok.
MIndezen simán túl tudnék lendülni, ha elég hatékony volna, de nem az.
Utálok vele lavírozni az arcom területei között, mert csak a T-vonalban tudom használni.

Mindkét fejtípussal rendelkezem, és rádöbbentem, hogy ilyen haszontalan elektromos kozmetikai ketyere még soha nem volt a birtokomban

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 13.

MIndezen simán túl tudnék lendülni, ha elég hatékony volna, de nem az.

nettyke00

2015. április 25.

Nagyon megvagyok elégedve vele. Eléggé problémás bőröm van. Amióta ezt használom azóta kezdett el letisztulni az arcom, plusz sokszor hámlott az arcom, elég száraz a bőröm felszíne, és sokszor ez átütött a sminken, hiába krémeztem be előtte. Na hát ez a készülék ezt is megoldotta!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 25.