Oriflame

Ár:   14 999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: danreka, Módosítva: 2019. február 1.

Ár:   14 999 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

3 az 1-ben arcápoló rendszer szónikus technológiával a tisztább, ragyogóbb és fiatalosabb megjelenésű bőrért. Praktikus, elemmel működik, három applikátorfej tartozik hozzá: egy tisztítófej, egy radírozófej és egy masszírozófej. Három, 60 másodpercre beállított programmal.

Viki318

2020. április 27.

Nekem irritálta a bőrömet, és többszöri használat után sem volt egy hűha-eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

ALettah

2019. augusztus 7.

Az Ecollagen szetthez kaptam ajándékba, amúgy eszembe nem jutott volna megvásárolni egy ilyesmit. Ha már van, persze kipróbáltam. Nem mondom, hogy hardcore rajongó lettem, de valamit csak tud a gépecske, a teljes szettel együtt használva egyértelműen szebb, simább, egyenletesebb az arcbőröm egy hónap után.
Az, hogy naponta kétszer használjam, az meló és gyerek mellett utópisztikus, ha heti 3 alkalom összejön, már boldog vagyok :))
Szóval lehet, hogy aki rendszeresen rá tudja szánni az időt, annak még jobb eredményt hoz.
A tisztító kefét és a fém masszírozót használom rendszeresebben, a szilikon peeler annyira nem jött be nekem.
Szerintem azoknak, akik amúgy is használják a Novage szetteket, érdemes kivárni, mikor ajándékba van hozzá, és lecsapni rá, de teljes áron én nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.