Oriflame

Ár:   499 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. április 23.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb

Rozsdamentes acél

Nicy011

2017. december 19.

Kaptam kettőt is, mert nővérem nagyon dicsérte. Így, anyukám is és nővérem is megajándékozott vele. Nagyon szerettem őket, úgy fél évig. Utána már nem ért össze a vége. Nem lehetett vele gyorsan haladni, sem egyáltalán megfogni a szálakat, néha még el is vágta őket. Az apró szálakat is nehezen tudtam kiszedni. Próbáltam smirglivel és egy erősebb, fém körömreszelővel megcsiszolni a végeket, eleinte igen, de további csiszolásra semmi sem változott. Kb két éve egy százforintos boltban vagy piacon fellelhető manikűrkészletben található szemöldökcsipeszt használok. Azzal teljesen meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

guffaw

2017. november 7.

Ez egy fos. Egy hulladék. Össze sem ér a vége, akkor hogy lehetne kiszedni vele bármilyen szőrszálat? Majd megpróbálom smirglivel összecsiszolni, de hát...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 7.

Veronika8614

2017. január 9.

Nekem is ilyen van, és ugyanaz a problémám mint az előttem szólóknak: túl éles, és karcol. Egyébként maga a forma jó, én ezt a típust szeretem, csak ne lenne ennyire éles.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

dia0311

2016. november 5.

Nekem nincs vele bajom, átlagos, igaz, kissé tényleg éles és szúrós, de már megszoktam, nincs rá panaszom, amire kell arra nekem tökéletesen megfelel, 200 ftért főleg. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 5.

tonic

2016. július 3.

Nem valami jó, amit meg külön utálok ezekben,az az éles vég,ami szinte kicsípi a bőrömet,ha nem vigyázok.. (több hasonlóval is így jártam)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 3.

Timi12

2016. február 20.

Nekem egyszerű kínai szemöldökcsipeszem van, amit le akartam cserélni erre... DE! Nem lehet vele szépen dolgozni, elvágja a szálakat, az egészen piciket meg se lehet vele fogni. Maradok a réginél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 20.

Adnilem

2015. szeptember 25.

Röviden és tömören: szar! Nehezen lehet összenyomni, nem áll kézre, elvágja a szálakat, a kicsiket meg sem fogja. Kár volt megvennem. Egyértelműen pénzkidobás. Talán kínzásra lehetne használni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

mariann25

2015. április 11.

A legjobb csipesz amivel valaha dolgom volt! Erős, masszív anyagból van, könnyen lehet vele dolgozni! Nagyon megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

Asztrid

2014. július 1.

Egyet értek az előttem szólókkal, sajnos hasonló tapasztalataim vannak nekem is... nem az igazi...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 1.

csill87

2013. augusztus 11.

Valahogy mikor ezt használom, mindig elszakítja a szálakat. Utána meg csak szerencsétlenkedek. Nagyon nem szeretem, olyan ormótlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 11.