Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: CocoSunrise, Módosítva: 2013. május 6.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb

Hosszan tartó, fantasztikus göndörséget nyújt pilláinak. A szempillaspirál használata előtt alkalmazza.

2 db AAA típusú elemmel működik (az elem nem tartozék).

Anyaga: szilikon, PCB-lap, vas, réz. 0

Nyufika

2015. július 16.

Én csak addig használtam a melegítős funkcióját (megjegyzem nem szerettem annyira) amíg le nem merült az elem, de ha hidegen használom is pontosan ugyanazt a hatás érem el vele. Azóta nem is vettem bele elemet. Egész jó kis göndörítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.

terke29

2013. július 11.

Hihi!
Ilyen célszerszámom nekem is van! :) Szeretem ám! Jó kis gyöndörítő ketyere.Én eddig csak melegen használtam,és úgy tényleg szép tartós ívet csinál.Nem mondom,párszor sikerült odacsípnem magam,de azért túlélhető.Ritkán látom a katalógusban,de csak ajánlani tudom,ha láttok benne,ruházzatok be egy ilyenre,1700-1900ft körül lehet kapni.Ha van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 11.

Hihi!

jns.melinda

2013. július 11.

Melegítő funkció nélkül is jó, bár nekem egy sima szempilla göndörítőnél nem nyújt sokkal többet, ami jó ha épp nincs kéznél a új elem, ha lemerül. Amikor melegszik a kis gumi rész rózsaszínből fehérre vált. Kicsit óvatosan kell vele, mert a simával ellentétben, ha összecsípjük a szemhéjat meleg, nem éget, de nem kellemes. Emiatt kis szempilla esetében jobban kell vigyázni. A dolgát elvégzi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 11.