Oriflame

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2015. január 22.

Kiszerelés:   0,3 g
Lelőhely:   tanácsadónők

hadri

2021. április 28.

Szép, élénk fekete színe van, könnyű felvinni, mert krémes az állaga és nagyon tartós is. De sajnos 2-3 hét használat után elkezdett tőle viszketni a szemem :( úgyhogy érzékeny szeműeknek nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 28.

zdoreebaba

2021. február 12.

Imádott kis szemkontúrceruzáim. 🥰 Nincsen túl nagy színpaletta, de az általános (fekete-kék-zöld-bézs) árnyalatok megvannak. Nekem a 4 csillogós (Dazzling Taupe - csillogó bézs, Silver Chrome - ezüst, Sparkling Green - csillogó zöld, Grey Smoke - füstös csillogó szürke) árnyalat van meg, amiket imádok. Ezeket simán feldobom egy szimpla hétköznap, hogy egy kicsit feldobjam a megjelenésemet. Szuper cica szemek húzhatók vele. Szép tág tekintetet varázsol. Szeretem, hogy krémesebb állaga van, jól lehet vele dolgozni, vékonyabb-vastagabb tus is könnyedén húzható vele. Nem maszatolódik, reggeltől estig a helyén marad. Nem irritálja a szemet, csavaros kiszerelésű. Mi is kellene ettől több? Este egy olajos szemsminklemosóval könnyedén leszedhető. Katalógus ár-érték kategóriában a legjobb szemceruza.

Új hír! Ha jól láttam a most induló katalógusban már kapható lesz új külsővel, több színben! 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 12.

jane79

2019. május 10.

Minden árnyalat megvan. Nagyon szeretem őket, nem mászkál el, nagyon könnyű formulája van. Érdemes megvenni. Kár, hogy csak pár árnyalatban kapható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

HNReni

2019. május 4.

Szép színei vannak élőben sötétebb (legalábbis az én szemhéjamon), mint a katalógusban. Jól pigmentált, könnyű vele dolgozni. Nagyon tartós, egész nap fennmaradt, én egy kevés korrektort használok alá alapnak, így nem mászik el sehová. Akciósan sikerült belőle a zöld és a lila árnyalatot beszerezni 500 Ft-ért, nagyon megérte. Biztos újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Muffy

2019. március 16.

Krémes, tartós, ám ha esetleg szát szeretném kicsit kenni, megszűnik a krémessége, nem nagyon lehet mozgatni a bőrön. Ettől függetlenül a célnak tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

Coffee123

2018. november 10.

Kategóriájában az egyik legjobb. Több árnyalat is megvan, nem kenődik, tartós, szépek a színek. Nem irritál. Klassz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 10.

nora98

2018. október 28.

Én szemceruza helyett használtam, elég sokáig elég volt pedig napi használatban volt. Vízvonalat könnyedén befogta, a szememet nem irritálta és elég jól a helyén maradt. Újravenni viszont nem fogom, inkább kísérletezek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 28.

Lettike77

2017. november 4.

Egész jó szemceruza. Könnyen kezelhető, hétköznapkora tökéletes. Én tusvonalat szoktam vele húzni, nap végéig egész jól kibírja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

Jeanette88

2017. október 20.

A fekete árnyalatát használom a felső szemhéjamra. Nagyon könnyű használni nekem...legalábbis a tushoz képest. Ha picit megcsúszik a kezem egy sminkeltávolítós fülpiszkával le tudom törölni! Nem kenődik el, estig fent maradt. Szuper jó! :) Persze ha dörzsölném a szemem biztos elkenődne ez is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

lenizsu

2017. március 15.

Két árnyalatban van meg. Nagyon szeretem. Könnyű használni, és nálam este is a helyén marad a kontúr. Újra fogom vásárolni, ha elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 15.