Oriflame

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2019. január 10.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

"Az Oriflame első foszforeszkáló fedőlakkja, amely még vibrálóbbá és különlegesebbé teszi a körmöket. Vidd fel a fedőlakkot a körömlakkra az extravagáns hatásért, vagy használd magában!"

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

cocoapowder

2019. augusztus 23.

Először is...A katalógus sehol sem írta, hogy csak uv fényben foszforeszkál...De rendben, van uv lámpám, de ugyan minek tenném alá??? Hogy 1 percig nézhessem hogy világít? Fedőlakként pedig: lilás színezetű maga a lakk, így csodásan megváltoztatja a körömlakkom végeredményét, ami nekem nagyon nem tetszik. Semmi plusz fényt, réteget nem ad, és ugyanolyan hamar kopik le a lakk mint nélküle. Csak azért adok 2 csillagot, mert talán a fehér körmöknek adna egy kis lilás beütést, extrább lenne. Legalább erre váljon be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

NovErke

2019. január 11.

Egyedül azért kap 4 csillagot mert még nem volt alkalmam látni, hogyan foszforeszkál. De mint fedőlakk, 5*! Nem vagyok túl ügyes a lakkozásban, 1-2 helyen mindig elmaszatolom. De ez a lakk olyan szépen terül el és olvad bele az alsó rétegbe hogy a hibák el is tűnnek és szép, fényes és sima lesz a végeredmény. Mivel gyorsan szárad, így is marad mert ebbe már nem érkezek belenyúlni. Valamint az ecsetével is tök jól lehet dolgozni. Majd írok még ha láttam, hogy foszforeszkál, de ha az a funkciója netán nem jó, akkor is újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.