Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. április 23.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb

tfdorii

2013. augusztus 21.

Ezt a körömreszelőt egyszerűen imádom! annyira kényelmesen lehet fogni... csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

kozlokova73

2013. május 17.

Ma az oriflames helysegben a kisasztalon megtalaltam ezt a reszelot a tobbi kremekel illatokkal . En meg ilyennel nem talalkoztam soha. mint egy uvegspiral ra ragasztva ezek a szines erdes lapok. Erdekes . Meg annyit,hogy valaki mar kiprobalgatta . eszre lehetett venni. Talan finoman kell vele banni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 17.

Jessica

2013. május 9.

Teszi a dolgát szépen mindegyik lépés. Az első erős, a 4. fényesít. A csavart forma, és a lekerített végek miatt szuperkényelmes. Nem tudom tovább ragozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.