Oriflame

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2019. január 25.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

Nyugtató hatású, relaxációt segítő habfürdő. Virágos, gyümölcsös illatú, pH-semleges formulája gyengéden ápolja a bőrt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Csutak

2019. október 6.

Legutóbbi rendelésemet úgy hozták csak ki ingyen, ha kettő közül választok egy terméket még, és én ezt választottam. (Nem érkezett még meg az avon rendelésem és elfogyott a tusfürdőm.) Na, ez biztos elég lesz két hónapra is. :D Sok van benne, finom illata van és nem szárít, szeretem nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

onlany83

2019. június 11.

Eszméletlen finom illata van. Nem tul sok, nem
Túl kevés, pont elegemdő egy kellemes kádban olvasáshoz. Ár-érték arányban is szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 11.

Eszméletlen finom illata van. Nem tul sok, nem

gyeniko

Korcsoport: >54
2019. április 2.

Jaj de kellemes en orientalisnak erzem az illatat!! Ujraveszem !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 2.

Jaj de kellemes en orientalisnak erzem az illatat!! Ujraveszem !

szabina971

2019. február 26.

Isteni :D
Nagyon jó illata van nem szárítja annyira a bőrt mint amennyire egy habfürdő szokta.
Nem irritálja a bőröm.
Kellemes beülni egy kád vízbe ezzel a habfürdővel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 26.

Isteni :D
Nem irritálja a bőröm.
Kellemes beülni egy kád vízbe ezzel a habfürdővel.