Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: somodiedo, az összetevőket feltöltötte: SandorneGaga, Módosítva: 2018. június 29.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szépítő eszközök

A puha szivacs megkönnyíti az alapozó felvitelét. Egyenletes hatás nyújt. 2 db. Anyaga: természetes gumi, sztirin-butadin gumi.

sziluetta

2018. december 27.

Anyuval rendeltettem ilyet régen, akartam már valami alapozó szivacsot. Hát elég hamar szétmorzsolódott, így nem volt jó vétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 27.

bubilany

2017. november 22.

Nagyon tetszett a kis mérete és a színe is. Alapvetően a szivaccsal sem volt semmi probléma használat közben, de az enyém nagyon gyorsan elmorzsolódott és végül darabokra esett :( nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

csudex

2017. július 24.

Elhasznaltam kettot belole. Olyan semmi extra termek, nem szerettem vele kulonosen alapozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

bakocsenge

2017. június 14.

Alapvetően szeretem, a kicsi kockalak miatt elég praktikus hordozni. Szépen tudok vele alapozót, BB krémet felvinni. Nekem a tisztításával vannak bajaim, szerintem nehéz tisztítani, és a tisztítások során rendre veszít a puhaságából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 14.

Csipetke

2017. június 8.

Végzi a dolgát de nem egy nagy szám.Elhasználom ha már van de újra tuti nem veszem . Használni is könnyű de nem tudom nekem valami hiányzik még ebből a termékből.De a színe is jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

Ella

2016. május 26.

Hazudnék, ha azt mondanám, hogy ez volt életem legjobb alapozószivacsa. Sajnos elég gyorsan szétmállik, beissza az alapozót és valahogy nem szépen viszi fel az arcra. Olcsó és praktikusnak tűnhet az alakja (nekem legalábbis ez tetszett meg benne), de nagyon hosszú időre elvette a kedvemet az alapozószivacsoktól.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

doreszka94

2016. január 18.

Nagyon régen használtam ilyen szivacsot az alapozóhoz, de nekem nagyon nem jött be. Tovább is tartott vele a sminkelés, magába szívta az alapozót, több volt a szivacson/szivacsban, mint az arcomon és foltos lett a végeredmény. Másfajta szivacsokkal tovább nem próbálkoztam,maradtam annál, hogy kézzel viszem fel inkább, az a biztos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

0bikbik0

2015. július 4.

Régebben az alapozót, BB krémet szivaccsal vittem fel. Ezt is kipróbáltam, de nem igazán vált be. Kicsi, vékony, emiatt nehéz kezelni. Van jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 4.

wifey

2015. május 25.

Nem rossz. Végülis megérte megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 25.

Nem rossz. Végülis megérte megvenni.

ladri

2015. május 25.

Ennyiért nagyon megéri és nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

Ennyiért nagyon megéri és nagyon jó.

Hidratálók: Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract