Oriflame

Ár:   299 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NBetti2000, Módosítva: 2014. május 14.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ecsetek

A puha szivacs megkönnyíti az alapozó felvitelét. Egyenletes hatás nyújt. 2 db. Anyaga: természetes gumi.

Marcsika0720

2016. december 5.

Hát ez a szivacs nagyon rossz :( még règebben próbáltam ki de bár ne tettem volna. Az árával nem is lenne probléma de maga a szivacs büdös, ráadásul rengeteg alapozót magába szív. Nekem nagyon nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

Powderpuff Girl

2016. december 5.

Nekem egyáltalán nem áll kézre, csak úgy nyeklik-nyaklik használat közben, emiatt az alapozást is lelassította. Egy dm-es beauty blender ezerszer jobban használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

Noah27

Nekem sajnos nem tetszik annyira :(
A régi féle very me sminkszivacs sokkal jobb volt.
Ez kicsit "karcolja" a bőrömet,viszonylag sok alapozót felszív.
Az mondjuk tény,hogy tényleg könnyű takarítani,nem morzsolódik(strapabíró).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

Nekem sajnos nem tetszik annyira :(
A régi féle very me sminkszivacs sokkal jobb volt.
Ez kicsit "karcolja" a bőrömet,viszonylag sok alapozót felszív.
Az mondjuk tény,hogy tényleg könnyű takarítani,nem morzsolódik(strapabíró).

Csipetke

2016. október 21.

Teszi dolgát amit kell .Nekem mondjuk tetszik a színe is ,hogy lila. Könnyű tisztítani is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 21.

Kinyi

2015. január 17.

Azt nyújtja, amit egy szivacstól el lehet várni. Szépen eloszlatja az alapozót és az ára is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 17.

Blame

2014. május 17.

Nagyon sokáig "koptattam" ezeket a szivacsokat. Nagyon jól el lehet vele oszlatni az alapozót. Kellemes a használata. :) Valamint az ára is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 17.