Oriflame

Ár:   999 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: CocoSunrise, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ecsetek

Praktikus ecset az arcpirosító felviteléhez.

Anyaga: természetes rostszál, alumínium, fa.

vicumaci

2016. április 9.

A pirositó mellé rendeltem meg.Nagyon szúrós,hullik a szőre,pirosításra alkalmatlan,szóval semmire se jó.Bóvli kategória,csak rontja az oriflame hirnevét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 9.

DalmiDalmiDalmi

2014. május 7.

A "szőrei" szúrósak (még hogy természetes rostszál, ez műanyag), állandóan hullanak, minden alkalommal amikor letisztítottam fekete lett a víz, úgy kopott a színük. Nem is lehet anélkül letakarítani, hogy ne hulljon ki tizenöt "szőr". A mérete a legnevetségesebb a sztoriban, a nyele alig nyolc cm hosszú, nem lehet kényelmesen megfogni, a pamacs része is olyan, mint egy nagyobb szemhéjárnyalós ecset pamacsa. Persze a méretéről a katalógusban nem lehetett olvasni. Rettenetes minőség. Kezelhetetlen. Kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 7.

bjútigörl

2014. április 21.

Nem szeretem, brutálisan hullik a szőre és nem is puha!! Igaz akciósan vettem 600 Ft volt de nem éri meg azért hogy a doboz alján porosodjon!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 21.

evelin0710

2013. november 15.

Nekem nagyon bevált, évek óta használom. Kicsit tényleg hullanak belőle a szálak, de nem vészes. Még jó sokáíg fogom használni remélem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 15.

Panterkatze

2013. október 4.

Szép és jó, nekem bevált. Ami viszont zavar, hogy sokszor hullajtja a szálait, és kicsit zavar, hogy reggel még a leszedegetésükkel is szöszölnöm kell. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

Habchók

2013. május 7.

Sajnos ez az ecset is azt bizonyítja, hogy az Oriflame Very Me termékei nem a minőségre, hanem az eladhatóságra, az olcsóságra törekednek. Az ecset méretére még azt mondanám, hogy ideális, mert egy kisebb méretű neszibe is belefér. De a szálak anyaga nagyon silány. Folyamatosan hullatja őket, mintha valami falevél lenne, és valóban nem puha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

kböbe

2013. március 11.

Nem elég, hogy túl kicsi de egyáltalán nem puha! Olcsó és alacsony minőség. Néha akad a kezembe amikor lustaságom miatt a többi ecsetem nem tisztítottam meg. Így legalább szembe juttatja, hogy meg kell tisztítanom őket. A "szőrök" hullanak. Amikor megjelent akkor rendeltem meg és tényleg nem írták oda, hogy mekkora méretű.
Nem dobom ki elfér a többi között, de nagy csalódás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 11.

Nem dobom ki elfér a többi között, de nagy csalódás.

szabonikolett120

2013. február 25.

Szerintem aranyos kis ecset.Kontúrozni jól lehet vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 25.

Szerintem aranyos kis ecset.Kontúrozni jól lehet vele.

DFI

2012. szeptember 19.

Évek óta ezt használom, nagyon jó puha kis ecset, jó áron. Nekem a méretével nincs problémám, fel tudom vinni a pirosítót és tényleg puha.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 19.

Kispitypang

2012. szeptember 5.

Teljesen egyetértek! Ez az ecset használhatatlan!!! Az egész nem hosszabb 10 cm-nél, a "szőrök" mérete nevetséges, alig nagyobb egy nagyobbacska satírozó ecsetnél, arról nem is beszélve, hogy valami olyan rettenetes műanyagból készültek a szálak, mintha körömkefével próbálnék pirosítót felvinni az arcomra.
Értékelés: 1* - komolyan mondom meg kellene fontolni az értékelhetetlen, mint kategória bevezetését. Ennél még a gyerekkori játék sminkszereim is jobbak voltak, arról nem is beszélve, hogy a méretük is kb. ekkora volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 5.