Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szabina18ada, Módosítva: 2012. szeptember 26.

Lelőhely:   tanácsadónők

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

tdorina3

2015. február 18.

Ha jól gondolom, akkor nekem ennek a türkiz árnyalata van meg (Very Me Heartbreaker Turquoise Rock). Nagyon szép élénk színe van, nem túl puha, de nem is nyársalja fel a szemhéjat, nekem könnyű vele dolgozni. Elég tartós, jól bírja egész nap, és tényleg olyan szép élénk türkiz a színe, mint a katalógusban a képen. Többen is megdicsérték már. :) Baráti volt az ára, mikor még én vettem, és ahhoz képest a minősége is egész jó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate