Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gituccci, Módosítva: 2016. április 22.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Csillogó körök, szívek és csillagok a köröm dekorálására és szépítésére.

zsankapanka

2015. november 26.

Szép, az akciós ára is kifizethető. Én kb. 2-3 napig szoktam egy körömlakkot fennhagyni, az esetek többségében addig bírta a dísz is. A felhelyezéssel nem volt gondom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 26.

Nyufika

2015. november 18.

Ajándékba kaptam még valamikor. Nem vagyok olyan nagy köröm guru, így ritkán használom. Egyébként nem rossz, jól fel tudja dobni a körmöket, de valóban pár napnál tovább nem marad fenn.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

mariann25

2015. május 1.

Szépek a kis kövecskék, akciósan jutottam hozzá, teljes áron nem venném meg! Ami miatt levontam egy csillagot, hogy a fa pálcikával nem könnyű bánni, és hamar potyognak, akárhogy rögzítem őket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

PAncsi79

2014. június 16.

Nekem beváltak ezek a kis díszek!
A még nedves körömlakkba szoktam applikálni őket mégpedig úgy, ahogy Mia is írta: egy lapra kiteszem azokat a köveket, amelyeket fel szándékozom applikálni, majd picit benyálazom a fa pálcikát, így odatapad annyira a kövecske, hogy könnyedén fel tudjam helyezni a körmömre. Fedőlakkal rögzítem és egyáltalán nem szökdösnek a kövek.
(Az ára nem túl olcsó, ilyesmit jóval kedvezőbb áron be lehet szerezni E-bayről is)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 16.

Nekem beváltak ezek a kis díszek!

Marcsus

2014. június 15.

Még anno vettem nagy reményekkel, de nekem nem vált be. Kezdjük ott, hogy engem ez a fapálcika inkább hátráltatott, sehogy sem tudtam vele felfogni a díszeket, úgyhogy inkább csináltam a két kis kezemmel. A körmömön nem maradtak meg a díszek, szinte rögtön a felhelyezés után lepotyogtak, egyszerűen nem ragadtak meg a lakkban. Később sikerült már egy-egy alkalommal valahogy beleerőszakolnom őket a helyükre, de akkor se bírták 1-2 napnál tovább. Nyilván le kellene őket reszelni, de kérdem én, hogyan? Ha már a felhelyezéssel is gondok vannak... Aki kicsit jobban konyít a körmözéshez, annak jó kis alapanyag lehet, de kezdőknek -mint én- felesleges pénzkidobás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 15.

kissnoncsa

2014. február 19.

Szerintem akciósan egészen kedvező, hiszen a boltokban ennél jóval kevesebb kerül 300-400 forintba. Egész sokáig és jól maradt rajta a körmeimen, de ez a mennyiség nekem nagyon sokára elég, így mire nekem elfogy már tuti nem fogják gyártani :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

asztromélia

2014. január 30.

Jó minőségű, szép kis körömdíszek. Sajnos elég drága, én még valamikor akciósan szereztem be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 30.