Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ildibildi, Módosítva: 2015. július 3.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Színezett, illatosított ajakbalzsam természetes összetevőkkel a selymesen puha ajkakért. Tápláló édesmandula-olajat, bőrápoló E-vitamint és kondicionáló méhviaszt tartalmaz.

Lilianna

2016. december 8.

A mocha berry árnyalat van meg, igazából azért vettem meg, mert nagyon jó árban volt, és pont ennyi kellett az ingyenes szállításhoz. A katalóguskép alapján nem választottam volna ezt a színt. Nem lett igazam, mert nagyon jó sötét rózsaszín színe van. Jól ápol, egyedül az illata nem tetszik, valamiért azt a tipikus régi rúzs illatot érzem benne, mint mikor gyerekként anyukám rúzsait próbálgattam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

Emci

2015. szeptember 30.

Jó, bevált.Cuki nagyon a kis tégelye, nagyon-nagyon jó az illata, hidratál és puhít is, és azt szeretem benne ajakápolóként, hogy még egy kis természetes fényt is ad az ajkaknak!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

lucintaa

2015. szeptember 26.

Nekem is a Fresh Berry árnyalat van meg.
Nagyon kis cuki maga a tégely, higiéniai szempontból viszont nem a legpraktikusabb ez a belenyúlkálós megoldás. Az illata nagyon finom, szépen puhítja és hidratálja az ajkakat, ad nekik egy kis színt is. De sajnos nem hosszútávon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

Nekem is a Fresh Berry árnyalat van meg.

Ildibildi

2015. augusztus 4.

Még csak most kezdtem el használni, de imádom! Nagyon finom az illata, nekem Fresh Berry színben van. Nem olyan erős a színe, természetes hatást kelt és ami a leglényegesebb jól ápol. Az összetevők miatt rendeltem meg. A tégelyes kiszerelés nem feltétlenül a leg higiénikusabb, de nekem nagyon tetszik, ha ránézek, már happy vagyok.
Újabb tapasztalatok: Nálam még mindig 5 csillag. A széltől cserepesre száradt ajkaim egy nap alatt rendbe tette. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

ladri

2015. május 25.

A Fresh Berry van meg, de nekem nem hidratál. 4 hónap után olyan lett, mintha megromlott volna, pedig alig használtam. Megváltozott az illata és nem tetszett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

mitrealina

2015. február 15.

Nagyon szeretem, nem ragad, nem yzárítja a szám, jó az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 15.

Nagyon szeretem, nem ragad, nem yzárítja a szám, jó az illata!

vivuss87

2014. szeptember 1.

Fresh Berry szín van nekem is. Csodaszép természetes ajkakat varázsol, diszkrét fénnyel. Az illata mennyeien kakaós. Többször próbáltam, és sajnos azt kell mondjam, hogy cserepesre szárítja a szám. És ez nem megengedhető egyik szájkencénél sem. Nagyon sajnálom, csalódás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 1.

sarah1998

2014. július 31.

Jól bevált, bár kicsit csalódtam benne mert én szájfénynek hittem és arra vártam mivel a képen mutatott egy kis élénk színt, hát semmi színe nincs. Ajakápolónak viszont jó. Illata nagyon finom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 31.

danna113

2014. június 17.

A katalógusban lévő képekkel már azonnal megvettek, ezért gyorsan be is szereztem a Fresh Berry árnyalatot. Nagyon tetszik a kiszerelés, mert könnyen ki lehet szedni belőle a tartalmat, Jó hogy ennyi pénzért ilyen nagy mennyiséget kap az ember. Viszont negatívum, hogy tégelyes, hiszen ugye ez nem valami higénikus megoldás, és így útközben nem túl praktikus. Az állaga elég jó, meleg hatására többet is fel tudunk vinni az ajkakra. Az illata jó, de van egy fura 'utóíze', ami jelenleg nem igazán tetszik, de talán majd megbarátkozom vele. A hidratáló hatását én nem igazán érzem, bár lehet, hogy ez csak nálam van így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 17.