Oriflame

Ár:   1399   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Messy2214, Módosítva: 2015. április 27.

Ár:   1399
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Szuper trendi körmök cukormáz hatással. A körömlakk cukorka árnyalatai biztosan elbűvölnek. Közepesen matt,kristálycukor textúrájú fedést nyújt.

pearldiver66

Korcsoport: >54
2016. július 1.

Maga a szin nagyon szép, de nem ilyenre gondoltam, a felülete olyan smirlipapir szerű lesz, persze a cukormáz hatás végett.... de nem venném ujra....van ennél sokkal jobb is nála! The one tartós körömlakkok:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. július 1.

Jenniii92

2016. április 25.

Nekem kicsit csalódás volt, mert nem ilyenre számítottam. Régóta nézegettem a katalógusban, amikor akciós lett rendeltem egy rózsaszínt és egy lilát. A katalógusban a képen szép, nagy "cukorkák" voltak benne, ehhez képest a valóságban alig látszik, csak ha közelről figyeled akkor. A tartósságával sem vagyok megelégedve, nekem a második napon már elkezdett lepattogni, viszont lemosni meg nehezen lehet. Pozitívumként azt tudom felhozni, hogy szép a színük. Én 450 Ft/db áron jutottam hozzá, azt mondom, hogy ennél többet nem is ér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

tuncike

2015. július 27.

Nagy kedvenc, ritka az olyan körömlakk ami ilyen tartós az én körmeimen! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 27.

Nagy kedvenc, ritka az olyan körömlakk ami ilyen tartós az én körmeimen! :)