Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2016. április 24.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb

Alicee4

2016. április 19.

Pénzkidobás... lehet én csinálom rosszul, de nekem semmit nem göndörít a pilláimon..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 19.

Anettke

2016. március 1.

Biztosan rá kell érezni, vagy nem tudom, de nekem az első 3-4 alkalommal csak törte a pillámat! Nem volt göndör, csak megtört, szögletes. Utána még párszor próbálkoztam, de sosem lett az igazi... Nekiadtam egy barátnőmnek, aki ugyan így "bénázott" vele, majd egyszer hirtelen már nem volt olyan szögletes a pillája! :D Mikor már egészen tűrhető pillákat tudtunk vele készíteni, akkor pedig a gumija kezdett el morzsolódni, szakadozni.
Van egy régebbi, sokkal drágább göndörítőm, ami viszont bevált. Ez szerintem csak egy rossz próbálkozás az Oriflame-től. Végül azt hiszem egy 3. lánynál kötött ki...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 1.

Lilien22

2014. szeptember 28.

Már egy éve használom, szépen göndörít és tetszik hogy ilyen kicsi mert könnyen magammal tudom vinni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

CocoSunrise

2014. február 23.

Gagyi, nagyon nehezen használható :) Én évek óta használok szempillagöndörítőket és ez a legrosszabb amit próbáltam. Egyébként a sima Oriflame szempillagöndörítő, a klasszikus az bevált. Inkább azt vegyétek, csak kicsit drágább de sokkal jobb.

Egyébként a lenti kommentárra, hogy a szempillagöndörítők semmit sem érnek... mindenki aki még nem tanulta meg használni őket vagy rossz darabbal próbálkozik ezt gondolja először. Én is így voltam vele. A barátnőm is... most meg félek, hogy tönkreteszem a pilláim mert túl gyakran göndörítem őket. De akkora a különbség, hogy nehéz ellenállni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 23.

dORcJ

2013. november 27.

ha előtte felmelegítem,akkor egész jó a hatása :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 27.

ha előtte felmelegítem,akkor egész jó a hatása :)

Panterkatze

2013. október 5.

Kis aranyos és praktikus, nekem nagyjából használt is olyan fél percnyi nyomás után. Szerintem nem rossz! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 5.

Mossyka

2013. június 13.

Tényleg nagyon kis cuki és kis helyen is elfér, de nem ér semmit. Sőt, nekem még egyenesebbek lettek a pilláim mint nélküle. De az is lehet, hogy csak én vagyok a béna. Még majd próbálkozok vele, hátha..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 13.

pottyke77

2013. május 30.

Anyukámtól kaptam egyet! Érdekes megoldású, aranyos, de semmire sem jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 30.

Anyukámtól kaptam egyet! Érdekes megoldású, aranyos, de semmire sem jó!