Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ms.Cat, Módosítva: 2013. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Sminkek szájra

Kiszerelés:  4,4 g

Nyufika

2015. július 16.

Nekem kettő szín van belőle, mindkettőt szeretem. Az illata kellemes, nagyon krémes és könnyen kenhető. Csak lehetne tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.

Lory

2014. október 4.

Régebben volt ilyen rúzsom egy világos és egy sötét lila árnyalatban.Tetszett mind a két szín,elég tartós,ha evést nem is de az ivást zokszó nélkül bírta.Viszont nekem túl kemény állagúnak tűnt,nem volt egyszerű a felkenése.Ár-érték arányban azonban nem rossz választás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 4.

Gituccci

2013. október 10.

Nekem még mindig meg van ez a rúzs :D GLAMOROURS.... bordos-barnás, ipicipi csiillámokkal,egész jó kis szín és rúzs :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 10.

sissy93

2013. szeptember 6.

Nekem is volt ilyenem, mályvaszínben (teljesen olyan színű volt,mint a lila táblakréta :D), nagyon szerettem.
Egyedül az állaga nem volt jó, túl krémes, picit talán olvadós is rövid időn belül eltörött.
Sajnos ez mellett picit szárított is, de a szín miatt elnézem neki. Azóta sem találkoztam ilyen színnel más rúzsoknál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

Ms.Cat

2013. augusztus 10.

Először dühös voltam, hogy teljesen másszínű volt a rúzs, mint a képen. De mára-már megbarátkoztam vele. Sőt! Nagyon is tetszik! Jól hidratál, finom az illata, sokáig elég és nagy melegben sem olvadt el a táskámban. :)))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 10.