Oriflame

Ár:   749 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: saladhunter, Módosítva: 2017. március 2.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Dezodorok

"Élvezze a frissességet a pazar, nőies, Volare-illatú golyós dezodorral, amely most még intenzívebb illathatást nyújt. Modern luxus a romantikus illatok kedvelőinek."

Terru

2020. augusztus 5.

Ajándékba kaptam a parfümmel és őszintén szólva az égvilágon semmit sem vártam tőle. Általában rossz tapasztalatom volt a parfümöket kísérő dezodorokkal. Volt egy másik márkától egy és nem ért semmit. Na de ezzel mekkorát csalódtam - pozitívan. Az illata ugye jó, mint a parfümé. Egy meleg, nyári (értsd min.30 fok) rohangálós napot kibírt. Na nem mondom, hogy teljesen megmaradt az illata de nem bűzlöttem tőle a nap végén. Érzékeny bőröm van de irritációt, viszketést nem okozott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Angyalka94

2019. május 22.

Szerintem nagyon jó. Én nálam használ is mint izzadsággátló és nem is okoz irritációt. Nagyon kellemes illatú a ruhámat se fogja meg. Biztos hogy újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

skin

2019. május 7.

Nem vagyok izzadós típus,de azért elővigyázatosságból minden nap használok izzadás ellen valamit. Ezt csak pár hónapja használom és egész jó. Valóban kellemes illatú és roppant tartós . Reggeltől estig tartja az illatát. Ár és teljesítmény arányban kiváló.

Update:

Nagyon érzékeny bőröm van ezért néha még a kímélő hónaljra való termékek is csípnek ne adj isten még marnak is. Ez azonban semmiféle irritációt nem okoz nálam ezért szeretem és sokadjára veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 7.

Update:

JudithBeauty

2018. december 11.

Egész hatékony dezodor, ami az izzadásgátlást illeti, és fehér foltokat sem vettem észre a ruhámon a használata során. Viszont az illata nem vált be, nekem túlságosan púderes, fullasztóan rózsás. Nem annyira zavaró, mint a parfümje, viszont nem lett kedvenc. El fogom használni, de csak egyszeri vétel volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 11.

zdoreebaba

2017. szeptember 9.

Anyukám kedvenc golyós dezodora a Silk mellett. Minden nap ezt használja, főleg az őszi-téli időszakban. Kellemes rózsás púderes illata van, ami pillanatok alatt elnyomja a kellemetlen szagokat és még tartós is. Árban általában 300-400 forint körül mozog. Meglepinek, kis ajándéknak is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

karaibrahimgil

2017. április 5.

Édesanyám kedvence. Nagyon izzadós típus, és állítása szerint ez az egyetlen dezodor, ami segít neki. Az illata kellemesen púderes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.