Origi

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Qwerty, Módosítva: 2021. január 12.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A vitaminokban és ásványi anyagokban gazdag mandula- és a makadámdió olaj selymessé és puhává varázsolják bőröd. A hársfa virágvíz tovább fokozza a hidratáló hatást, friss púderes illatot kölcsönözve a bőrnek. A hozzáadott panthenol és allantoin nyugtatólag hat a bőrre, az antioxidáns hatású E-vitamin pedig segíti a regenerálódását. Játékos, gyümölcsös illatvilágát az alap összetevők mellett az édesnarancs illóolaj és a valódi vanília kivonat adja. A gyors felszívódású kézkrémet kedvelőknek kiváló választás!

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Qwerty

2021. február 16.

Ez a krém meglepetés volt, mert nagyon hígnak érződik, mikor először belenyúltam, nem hittem volna, hogy ennyire megkedvelem. Ritka a műfajban, ami a hidratálást hidratálásnak is érti, nem csak zsírozásnak, szilikonozásnak és pórustömítésnek. Hamar beszívódik, szép ruganyos, kisimult, feltöltött bőrt hagy, semmi "zsíros pergamen"-hatás.
Az emulzió kissé szétválik egy idő után, de a hatásán nem ront. Sokan biztos élveznék, hogy erős vaníliás és citromos sütiszaga van, ezt én kifejezetten utálom. Hatása meglepően tartós, elég volt naponta egyszer kenni. Nekem még a borzasztó csatos üveges változata volt, de úgy tűnik szerencsére már nem abban adják.
A bosszantó apróságok mellett is a legjobb krémjeim egyike.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 16.

A bosszantó apróságok mellett is a legjobb krémjeim egyike.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Nem szabályos INCI név. Jelentése illóolajok.