Orlane

Ár:   24 090 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. október 17.

Ár:   24 090 Ft
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Ezt a terméket a kombinált, zsíros bőr számára alkották meg. Szabályozza a faggyútermelést az Orlane exkluzív egyensúly teremtő formulájának köszönhetően és biztosítja az egész napon át tartó matt hatást. Összetevői segítenek visszaállítani a bőr sejtjeinek egészséges egyensúlyát és harcolnak az egészséges arctónus elvesztése ellen. Eredmény: a bőr láthatóan tisztább és egészségesebb, megjelenése egyenletes és ragyogó.

Ideális sminkalap, amely biztosítja az alapozó tartósságát.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

bernikrém

2018. december 21.

Ez volt a második termék amit megvásároltam ebből a márkából. 1hónapja használom ezt a terméket reggel és este, és szemmel láthatóan mattabb hatást érek el ezzel,mint bármi mással amit eddig próbáltam,nagyon szép egyságes bőrszínem lett, nincsenek fényes foltok. És pluszba még hidratálja és táplálja a bőrömet. Nagyon elégedett vagyok vele,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.