Orly

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Perfect Nails nagykereskedés   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2011. augusztus 5.

Lelőhely:   Perfect Nails nagykereskedés
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Univerzális 2 az 1-ben alapozó és magasfényű fedőlakk U.V. szűrővel. Gyorsan száradó fényes és kopásálló védőréteget képez a fedőlakkokon.

Fincsodrett

2018. március 5.

Évek óta használom, tán 5 éve vettem, semmi baja, ugyanolyan jól terül, mint új korában. 9 ml, még megvan a 80%a, nagyon kiadós. Bár hozzá kell tenni, hogy nem lakkozok állandóan.
De ha igen, mindig ez megy a lakk tetejére. Midegy, hogy milyen lakk van alatta, minimum egy hétig fennmarad, normál házimunka végzése mellett.
Nekem nagyon bevált, főleg, hogy ennyi évig megőrzi a minőségét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 5.

Nekem nagyon bevált, főleg, hogy ennyi évig megőrzi a minőségét.

koczevi

2017. szeptember 9.

Nekem bejött, gyorsan szárad és nekem ez a fontos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Nekem bejött, gyorsan szárad és nekem ez a fontos

bogibooo

2012. október 16.

ez a tipikus nesze semmi fogd meg jól. Semmivel sem tart tovább mint néküle, és csak feleslegesen pepecsel vele az ember. Nem rossz, de én ezért pénzt nem adnék ki (szerencsére ezért sem kellett)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 16.

malvina

2012. július 6.

Használtam már alaplakként és fedőlakként is. Alaplakként enyhén kékes színe van, kevésbé látom sárgásnak a körmeimet, nagyon fényes felületet képez, ami a színes lakk felvitele után is látható, plusz a körmön levő barázdákat is elfedi kissé. Fedőlakként ennyire nem vált be, mivel nagyon lassan szárad, volt, hogy 6 óra száradás után is ágyneműmintás körmökkel ébredtem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 6.

bettyke

2011. augusztus 27.

Szerintem nagyon jó. Nekem bevált. Sokkal tartósabbak így a körmömön a lakkok, hogy ez van alapként is felkenve és fedőként is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 27.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol