Orly

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Perfect Nails nagykereskedés   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2011. augusztus 6.

Lelőhely:   Perfect Nails nagykereskedés
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Egyedi összetételű, formaldehid mentes körömerősítő afrikai okoumfa kivonattal. Egyszer egy héten alaplakként kenje fel a fedőlakk alá, majd 3 napontakenje rá. cuticle oil-al együtt kúraszerüen alkalmazva fényessé, erőssé és egészségessé varázsolja a törékeny természetes körmöket.

gabbancs

2011. december 29.

Lemezesen törő és nagyon puha a körmöm, az üzletben ezt ajánlották, mondván: a puhaság nagyobb probléma. Kb 5 hete használom, és az első 2 hétben nagyon csalódott voltam, mert valóban keményebb lett a körmöm, viszont felerősítette a lemezes törést. A vizsgaidőszak közeledtével nem volt időm/energiám a körmeimre, így rövidre vágtam, és ezzel kenegettem pár naponta, hogy ha már megvan, legalább használjam. Meglepő, de most sokkal erősebbek a körmeim, mint valaha, és nyoma sincs lemezesedésnek. Sosem gondoltam volna, hogy ezt fogom mondani, de teljesen megérte. Kíváncsi leszek a hosszabb távú hatására.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol