Orsay

Ár:   4800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Orsay márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nikolett, Módosítva: 2015. április 10.

Lelőhely:   Orsay márkaboltok

Megjelenés éve: 2015

Illatcsalád: Virágos-gyümölcsös-gourmand

Jegyek: mandarin, narancs, szilva, jázmin, praliné, vanília, ámbra

brethalia

2019. április 28.

Szerintem is LVEB utánzat, nagyon hasonlít rá, bár én ezt kicsit édesebbnek érzem. Nekem így már picit sok is ez az illat.
Ahhoz képest, hogy EDT, baromi tartós! Kettőt fújtam magamra 7-8 órával ezelőtt, és még mindig érzem, pedig sok parfüm eltűnik rajtam (vagy legalábbis én nem érzem). Ár-érték arányban mindenképpen szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

kisenikoke

2018. augusztus 2.

Ez volt a második üveg amit elhasznaltam.
Ár érték arányát tekintve nagyon jó. Reggelente bőségesen fújtam magamra és még így is hogy minden nap ezt használtam fel évig kitartott. Elég tartós de azért lehetne még tartósabb és erősebb illata is.
Osszessegeben ok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Ez volt a második üveg amit elhasznaltam.
Osszessegeben ok.

blankasara

2017. október 25.

Anyukám gondolatolvasó: hetek óta kerestem a tökéletes parfümöt, ami egyszerre nőcis és kislányos, friss és erős, elegáns, ugyanakkor hétköznapokon is viselhető. Pár napja kaptam tőle. Tényleg La vie est belle hangulatú (már-már megszállottja voltam annak az illatnak, amíg nem jött szembe minden második hölgyön), de véleményem szerint valahogy könnyedebb, édeskésebb és meglepő módon tartósabb is (16 óra után is éreztem, aztán megfürödtem) és nem utolsó sorban a LVEB töredék árán kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

znababy

Korcsoport: >54
2017. július 26.

Az eredeti LVEB parfüm max 3 órát bír a bőrömön, de ez a jó kis utánzat majd egy napot! Bár egy ideig hanyagoltam, mivel májusban Párizsba töltöttem egy kis időt és a nők 80 %-án ezt a parfümöt éreztem, nem kevés mennyiségben! Úgy megfürödtek benne!!!! Borzasztó volt! Meleg, párás idő, néhol szűk helyen összezárva több ember (lift, pénztár stb....) fullasztó volt, szinte fejfájásig! A Si és a Chanel Madomiselle volt a másik két befutó! Az a fajta parfüm használat amit ott tapasztaltam számomra érthetetlen és pazarló! Mert ezekből az illatokból nagyon kevés is elég!
Visszatérve a LVEB-re egy jól eltalált utánzat! Pont illik ahhoz az eleganciához amit az Orsay képvisel. Kifinomult és letisztult! Ez elmondható a többi illatára is! Tényleg csak ajánlani tudom mindenkinek aki szereti ezt a fajta édes illatot és illatokat amit még náluk kapni lehet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. július 26.

Renie

2017. május 20.

Nagyon örülök,hogy rátaláltam erre a parfümre mivel tiszta LVEB csak az olcsóbb változat.Aki minöségibb parfümöt szeretne de nem olyan borsos árért akkor annak csak ajánlani tudom nekem meglepően tartós volt emiatt plusz pont jár azt hiszem mondhatom azt,hogy rátaláltam "a parfümre".

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 20.

Szabolora

2017. január 2.

Szerintem nagyon jó illat azoknak akik szeretik az édeset! Nekem a Tom Tailor- College Sport jut róla eszembe,de ez talán egy kicsivel kellemesebb illatú... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

lizzyke

2016. szeptember 26.

Teljesen megegyezikaz illata a LVEB-lel. Jó tartós is rajtam. Jelenleg van egy LVEB-m ezért egy ilyentől megválnék. Ha valaki kéri,szóljon bátran.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

senskin

2016. szeptember 23.

Ma újra megnéztem az illatot az orrommal. Tiszta Lancome! Est belle, belle! Szóval nagyon hasonlít és elsőre beugrott, hogy aki szereti a Lancome nagydívás parfümjét, annak jó alternatíva olcsóbban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

Hanamizuki

2016. szeptember 5.

Cukros-karamellás illat, rajtam sajnos nem tartós. Reggel befújom vele magam, de 5 perc múlva, mire kiérek a buszmegállóba már nem érzem, így biztos nem fog senki tőlem cukorsokkot kapni a buszon. :D Kedvezménnyel vettem, így elfújkálom.

Update: Mostanában mégiscsak tartósnak érzem, hűvösebb időben nagyon szeretem magamon, a csomó parfim közül most érte nyúlok a legtöbbet, olyan finom, puha illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Nancika

2016. június 20.

A múltkor az Orsayben (ami az egyik kedvenc üzletem) sikerült közel 50 ezret otthagyni, ráadásul az egyik ruhára, amire kértem volna, nem tudták adni a 20%-os kedvezményt, úgyhogy kárpótlásként kaptam ezt ajándékba. Nem mondom, hogy a kedvenc illatom lesz, de időnként használható. Pont akkor fogyott el a kedvenc parfümöm, úgyhogy végülis kapóra jött a dolog, amíg újra meg nem vettem. De magamtól szerintem nem vettem volna meg, pláne nem ennyiért, mert közel annyiba kerül, mint a három állandó parfümöm egyike (a legolcsóbb ugyan, de mégis).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.