Oscar De La Renta

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 7.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Összetétel: bergamott, csillagánizs, jázmin, liliom, pacsuli, ámbra

Oscar De La Renta Intrusion EDT
Ár: 7990 ft , Eladó: kolozsve
Állapot: 100 ml/kép, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postai úton, de UTÁNVÉT NINCS!

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

fannas

2018. július 26.

Szeretem az illatát, de rajtam sajnos nem tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 26.

Szeretem az illatát, de rajtam sajnos nem tartós.

Angel13

2017. október 1.

Friss és egyedien tartalmas illat. Lehet, hogy kissé maxculin, de csak az elején, később finomra szelidül. Ajánlom irodába, tárgyalásra vagy ingblúzos öltözethez. Számomra komolyságot, tisztaságot sugalló illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 1.

GNóri

2017. május 15.

Virágos-gyümölcsös-gourmand illatcsalád? Hát ez érdekes, rajtam teljesen más kategória. Eléggé hasonlít a Tuscan Soulra, csak az Intrusion könnyedebb, vizesebb, barátságosabb. Az eleje tényleg arcszeszes az erős citrusos-bergamottos indításnak köszönhetően, de leszáradás után egy nagyon kellemes, friss, vizes, enyhén fűszeres és citrusos, uniszex jellegű illatot kapunk. Nyárra kifejezetten üdítő lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

Vaslady

2015. október 19.

Rajtam elsőre,egy gyengebb tipusu férfi arcszesz,később mondjuk egy unisex parfüm.
Sajnos nem az izlés világom :(
Update:leszáradás,szép virágos!
Megtoldom plusz egy csillaggal :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 19.

Sajnos nem az izlés világom :(
Update:leszáradás,szép virágos!
Megtoldom plusz egy csillaggal :)

lolablau

2015. május 30.

Érdekes, rajtam krémessé válik az illata, én a citrusos, fanyar vonalat egyáltalán nem érzem.
Még ismerkedünk, de nagyon hajlok a beszerzés felé:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 30.

Még ismerkedünk, de nagyon hajlok a beszerzés felé:)

Anettka

2014. november 18.

Én kaptam ajándékba ezt az illatmintát, de nagyon meglepett, hogy egész nap éreztem magamon és ehhez képest az iparfümérián a 100ml-s nincs 7000ft!! Szóval nagyon megéri, és csak egyetlen fújást használok belőle/nap. Durva! Az illata különleges, érdekes. Kicsit édes, kicsit fűszeres. Tetszik, de nem a kedvencem. Még?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 18.

ivy

2014. június 30.

Az előttem szóló leírt mindent :) Szerény szubjektív véleményem szerint is, elegáns, virágos, fanyar, marad benne valami szúrós amit én nem szeretek. Pozitívuma, hogy meglehetősen tartós illatról van szó. Én is mintát kaptam, nem hiszem, hogy megvásárolnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 30.

gerbaud

2012. július 4.

Egy vásárlás alkalmával kaptam belőle 2 illatmintát is, ha lúd legyen kövér, vagy nem tudom, milyen alapon:D.
Az illatjegyek fent elég minimalistán lettek felsorolva, csak a teljesség kedvéért, hogy átfogóbb képet kaphassunk az Intrusionról:

Fejjegyek: mandarin, bergamott, csillagánizs, grapefruit, neroli
Szívjegyek: liliom, gardénia, pünkösdi rózsa, jázmin
Alapjegyek: pacsuli, ámbra, pézsma

Jacques Cavallier és Alberto Morillas kreációjáról van szó, lehet, hogy sokaknak ez semmit nem mond, de nagyon sok fantasztikus alkotást köszönhetünk nekik.
Alapvetően nem szeretem a kimondottan virágos parfümöket, így első körben elintéztem egy nemtetszikkel, de aztán természetesen, ahogy mindig is szoktam, teszteltem rendesen. Ugyan továbbra sem az én világom, de nagyon szép, letisztult fehér virágos illat a citrusféléktől nyert frissességgel és némi kellemes fanyarsággal. A liliomot és a gardéniát érzem a legdominánsabbnak könnyű pézsmás alapon, de biztosan mindenkin máshogy működik. A többi jegy is szépen megmutatja magát, finoman építkezik. Sajnálatomra a csillagánizs nagyon halovány, ha intenzívebb lenne, szerintem az én orrocskámnak is jobban tetszene, de elismerem az erényeit.
Azoknak viszont jó szívvel ajánlom kipróbálásra, akik szeretik az elegáns virágos parfümöket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 4.

Fejjegyek: mandarin, bergamott, csillagánizs, grapefruit, neroli
Szívjegyek: liliom, gardénia, pünkösdi rózsa, jázmin