Oscar De La Renta

Ár:   11 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karakumsivatag, Módosítva: 2018. április 27.

Ár:   11 500 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2016

Fejjegyek: jázmin, gyömbér, narancsvirág, édes narancs

Szívjegyek: illatvirág, rózsa, ibolya

Alapjegyek: agarfa (oud), borostyán, pézsma

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

fannas

2019. december 5.

Huuuuuu.... hát ilyen kölnim még nem volt..... Amikor kifújom, akkor sem érzem az illatát. Vagyis nem tudom, hogy milyen illata van az általam megvásárolt kölninek. Az itteni vélemények alapján vásároltam meg, mert szeretem az elegáns, férfias illatokat. Minta nélkül soha nem szabad vásárolni. 11.500.- Forintért vettem egy üveg semmit...... Szuper!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 5.

nygigi

2018. november 21.

Húúú! Nagyon tetszik! Szeretem az erőteljes, elegáns, füstös, férfias illatokat. Ezt nekem találták ki!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 21.

GNóri

2018. szeptember 1.

Meglepő illat. Rajtam nagyon-nagyon maszkulin, az oudnak és a gyömbérnek köszönhetően. Bár bors nincs az illatjegyek között, én borsosnak is érzem. Vártam, hogy egy idő után kicsit felmelegszik, lágyul, de nem, végig ilyen keményvágású marad. Elegáns, szokatlan, de nekem kicsit rideg és szigorú. Fragranticán többen is az Oro-hoz hasonlítják, de szerintem ez nem annyira reális. Abban hasonlítanak, hogy mindkettő erősen fűszeres, de amíg az Oro egy kellemes, melegen fűszeres illat, amelyről egyértelműen meg lehet mondani, hogy női parfüm, addig ez a Velvet Noir-ról nem mondható el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

karakumsivatag

2018. április 25.

Minta nélkül rögtön a legnagyobb kiszerelést vettem meg és egyáltalán nem bántam meg. Fragrantica-n meglehetősen maszkulin illatnak jellemezték, ami hasonlít az Euphoriához. Én ezt a hasonlóságot nem fedeztem fel, inkább egy jó kis oud-os arab parfümhöz hasonlítanám. Vagy talán az Oriflame megszűnt Marcel parfümjéhez. A Volupte után hatalmas meglepetést okozott, de jó értelemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 25.