Otto Kern

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: born86, Módosítva: 2018. május 16.

Lelőhely:   drogériák

Fejjegyek: sárgabarack, grapefruit, málna

Szívjegyek: tiaré virág, jázmin, gardénia

Alapjegyek: vanília, szantálfa

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Destinyh

2020. január 2.

Hú! Miután kivonták a kedvenc parfümömet a forgalomból, így kénytelen voltam más után nézni. De amiket kipróbáltam nem tetszett. Nagyon válogatós vagyok parfümök terén....Viszont az egyik drogériában a fizetés alkalmával kaptam egy ingyen parfüm mintát. Maga a márka semmit nem mondott számomra, semmi jót nem vártam tőle az az igazság. Aztán amikor kipróbáltam kellemesen csalódtam, ugyanis meglehetősen finom illata volt. Nem nagyon tudnám mihez hasonlítani. Tényleg kontrasztos ahogy a nevében is benne van, a friss gyümölcsös vonalban kiérezhető a virágillat ami egy krémes alappal keveredik.Szerintem ez egy kortalan illat. Egyszer csak azon kaptam magam, hogy a minta elfogyott és a kiürült mintát szagolgatom. Függőjévé váltam. Muszáj volt beszereznem, ám ahol a termékmintát kaptam ott ez nem volt kapható. A város összes drogériájában, parfümériájában megfordultam, de sehol sem találtam. Kétségbeesve a neten néztem esetleg rendelni lehet-e, de sajnos nem találtam magyar oldalt, illetve megbízható külföldi oldalt sem. Így utolsó lehetőségként külföldön szereztem be, és iszonyú boldog vagyok. Nagyon tartós, és örülök hogy találtam egy ilyen jó parfümöt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 2.

born86

2018. április 26.

Alig vártam hogy kifizessem a pénztárnál és haza vigyem ,
Kb 2 napig jóba is voltunk ,majd megjött a jó idő és sajnos el kellett rakjam a szekrény mélyére....
Iszonyat nagymamás illata lesz jó időbe az emberen,
Tartóssága pedig ennyi pénzért egy nagy nulla.
Télen ,akcióban megéri amúgy ott kell hagyni a boltba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 26.

Alig vártam hogy kifizessem a pénztárnál és haza vigyem ,
Iszonyat nagymamás illata lesz jó időbe az emberen,
Tartóssága pedig ennyi pénzért egy nagy nulla.
Télen ,akcióban megéri amúgy ott kell hagyni a boltba.