Oxyance

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2015. július 8.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

dizabella01

2016. október 8.

Elhasználtam, de a csoda nem történt meg. Viszont a smink fixálására bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 8.

Elhasználtam, de a csoda nem történt meg. Viszont a smink fixálására bevált.

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.