OZ Naturals

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Adnilem, Módosítva: 2015. április 7.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Ez a hialuronsavas szérum mélyen hidratálja és feltölti a bőrt, csökkenteni a finom vonalakat és ráncokat. Gazdag antioxidáns C-vitaminban, ez a formula a bőrt puhává varázsolja és megfiatalítja, mert természetes növényi összetevőkből készül.

ingyombingyom

2016. szeptember 9.

Hármas csomagban kaptam a 20 %-os C vitamin szerumával és a szemkörnyék ápolóval együtt. Mostanában szeretem a hyaluronos termékeket és ez a szerum nem rossz. Nagyon jól feltölti az arcot. Kissé lassabban szívódik mint a C vitaminos narancsszínű társa . Reggelente használtam és még a hidratáló is ráfért. Ha legközelebb rendelek a családból inkább ezt veszem mert a hyaluronra sajos már nagyobb szükségem van mint a C vitaminra .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Adnilem

2016. június 3.

Update 2: Tettem egy kis kitérőt a Mizon Hyaluron szérum irányába. :) Annyi pozitívum van benne, hogy legalább tudom, hogy ez hatásosabb, sokkal! Pár hete ismét ezt használom és zongorázni lehet a különbséget. Most voltam 36 és a legtöbben 26-28-nak néznek (persze nyilván van benne genetika is). Kell-e ennél több bizonyíték a hatásosságára?! Hűséges maradok, rendelem is a következőt. :)

Update: Megkapja az 5*-ot, de talán még 6-ot is kaphatna. Igazi csodaszer számomra. Ha nem is látom a hatását nap, mint nap, de a fényképeken határozottan látszik a különbség. Egységesebb bőrszín, halványuló karikák, fiatalosabb hatás. Szuper! Kiröhögi az alapozót. :D

Kb. 2 hónapja találtam rá az Amazonon. Szerettem volna valami jó kis szérumot C vitaminnal. Az ára egészen kedvező, ezért próbaképpen rendeltem egyet. Nagyon gondosan becsomagolva érkezett.

Az állaga olyan, mint az aloe gél. A cseppentő nagyon jól használható. Azt írta a tájékoztató, hogy este és reggel kell használni, de én kb. két hét után áttértem arra, hogy reggelente kenem fel a krémem alá. Az is a leírásban volt, hogy keveset cseppentsünk és várjuk meg, míg kicsit beszívja a bőr. Na, hát ez kb. pár másodperc alatt megvan! Hipp-hopp beszívja a bőr. A vízhiányos bőröm szereti. Mindenhová kentem belőle, a szemem környékére, szemhéjamra is, nem volt gond, sem allergiás reakció. Az államon kihozott pár apró pattanást, ill. inkább úgy mondanám, mintha a bőröm tisztult volna ki (vannak ott mitesszereim). Kicsit hülyén hangzik, de nem volt begyulladva, csak egy kis fehér pont volt, amit ki lehetett nyomni. Ezek aztán szépen el is múltak. Ráncaim eddig sem voltak - remélem még sokáig nem is lesznek -, szóval azt nem tudom, azokra milyen hatással lenne. A bőröm szép, alapozót alig kell használnom. Nekem bevált. Szemezek a többi termékeikkel is, bár kicsit erősnek érzem a marketing dumájukat, tényleg hatásos, de nem csodaszer (nyilván).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 3.

glacon

2016. január 17.

két évvel ezelőtt használtam először, akkor egész szépen feltöltötte a kialakulóban lévő homlok ráncocskáim, ezért tavaly novemberben újra vettem. hát most semmit nem csinál! azon kívül hogy nagyon jól zsírosítja az amúgy is zsíros bőröm.. ha már megvan, elhasználom, de még egyszer nem veszem meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ascorbic Acid, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Hyaluronic Acid, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol

MSM