p2

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2 x 3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tamara428, Módosítva: 2018. július 6.

Kiszerelés:   2 x 3,5 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

A 2 az 1-ben termék egy matt ajakkrémet kombinál egy csillogó színerősítővel. Ily módon az ajaksmink intenzitását és finishét a hangulathoz és helyzethez lehet igazítani.

Bőrgyógyászatilag igazolt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Kuro

2019. szeptember 19.

nekem a pirosas/barackos árnyalat van meg.
a rúzs felét szeretem, szépen pigmentált, könnyű eloszlatni, mattos a finish-e.
a szájfény részével nem sok mindent tudtam eddig kezdeni, amiatt levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

nekem a pirosas/barackos árnyalat van meg.
a rúzs felét szeretem, szépen pigmentált, könnyű eloszlatni, mattos a finish-e.

Saretin

2019. május 11.

Tetszik a csomagolása, de a nyúlkálás helyett én is inkább ecsetet fogok használni. Leárazva vettem, de szerintem így is túl van értékelve. A szín tetszik egy rózsaszín árnyalatot szereztem be a tavaszi hangulat végett. Önmagában a szájfény része nem mutat, de remélem a rúzs fölé víve valóban színerősítő hatású lesz. Tetszik a gyümölcsös illata is. Egynek jó. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 11.

tamara428

2018. július 9.

Én is leértékelve vettem a Rossmannban, de a pirosas-rózsaszínes verzióját. Bár van nagyon hasonló színem, igazi rúzsbolond vagyok és muszáj volt egy ilyet is szereznem.
Ecsettel könnyen fel tudom vinni az ajkamra, és a sötétrózsaszín matt fele remekül mutat a számon. Tartósabb az Avon rúzsoknál, de egy kebab után teljesen lekopott (emiatt -1*). A kicsit barnás-piros fényes felét eddig mindig csak a rózsaszínre kentem fel, mert a kézfejemen kipróbálva színtelennek tűnik.
Egy rúzsnak elmegy, de nem lesz sírig tartó szerelem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

Egy rúzsnak elmegy, de nem lesz sírig tartó szerelem.

Mesike91

2018. július 8.

Olyan kis cuki macaron kinézete van. Nekem egy rózsaszínes árnyalat van meg, és pünkösd körül vettem leértékelve a budapesti Flórián téri Rossmannban. Jó az illata, tartóssága nagyon átlagos. Külön-külön jobban mutatnak, egyben annyira nekem nem jött be. Ez a nyúlkálós verzió amúgy sem a legjobb. Gyűjtőknek érdemes beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.