p2

Ár:   700 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gioia, Módosítva: 2017. február 17.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Visszaállítja a kalcium mennyiségét a törékeny és érzékeny körmökbe. Lehet használni, mint egy alap réteget, és védi a körmöket.

krisztis

2019. november 11.

Nekem par het alatt nagyon szepen helyretette a gellaktol elgyengult kormeimet (essence olajjal egyutt kentem kb heti 1 max 2 alkalommal). Egyebkent en magaban hasznalom ket retegben igy is szep fenyt ad, nude hatasu. Nagyon gyorsan szarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

csvik

2018. június 20.

Szerintem a legjobb körömerősítő amit valaha használtam. Gyorsan megszárad és ha csak ezt használom akár 1 hetet is kibír. Lassan fogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Tamaszkusz

2018. június 9.

Megalapozom neki az 5*-ot, mivel egyszeri használat után ( másfél hét után mostam le körömlakklemosóval, mivel szépen fent maradt - így lehet alapozó lakknak is fogom használni a jövőben ) erősebbnek érzem tőle a körmeimet. 🙂 Előtte lemezesen tört szinte az összes, de már most sokkal egészségesebbnek tűnnek, így kíváncsi leszek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 9.

gioia

2018. január 20.

Update: Aki hülye, ugyebár ellenére megint megvettem, mert tényleg kíváncsi voltam, hogy mit tud. Jelentem, egész jó :) Fényes átlátszó lakkréteg marad utána, ami önmagában is szépen mutat, viszont a hatását is dicsérem, mivel tényleg kevésbé töredeztek a körmeim pár hét kenegetést követően. Nem kentem minden nap, mert olyan volt, mint egy védőréteg és lemosóval lehetett leszedni, de azóta sokkal kevésbé töredeznek és végre tudok normális manikűrt készíteni.

Fogalmam sincs, hogy milyen a termék maga, mert annyira pocsék a csomagolása, hogy az első nyitáskor eltört a felső része, elvágta az ujjamat a műanyag, nem lehetett kiszedni belőle az applikátoros részt és dobhattam ki az egészet a kukába. Valószínűleg annyira tele van kalciummal, hogy belekövült :D Ha esetleg valakinek sikerül a termékhez jutnia, kíváncsi leszek a véleményére...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.