p2

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Repirton, Módosítva: 2019. június 24.

Lelőhely:   Rossmann

Smink fixálására, az arc frissítésére. Bőrgyógyászatilag igazolt.

rekavancsa

2021. június 25.

Az illata elmegy, a devy lookot hozta. Viszont úgy ragad a fejem tőle, hogy az kegyetlen. Emellett nagyon sokat szór 1 fújásra, szinte úszik benne a fejem 2 pumpálástól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 25.

AnnaB18

2021. május 19.

Én is adtam neki egy próbát, nem életem fixálója. A szórófej nagyon fura, nagy cseppeket fúj az arcra.
A sminkem nem lett tőle tartósabb de nem is rontott a helyzeten. Illata szerintem kellemes. Mindenképp el fogom használni, kidobni sajnálnám
Akciósan vásároltam, egynek elmegy de nem fogom újra venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 19.

Akciósan vásároltam, egynek elmegy de nem fogom újra venni

Burgundy.Dahlia

2021. május 13.

Kellemes kókuszos, nyárias illata van, de konkrétan ragad, és lesz tőle sokkal tartósabb a smink.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 13.

kincsq

2021. április 28.

Tegnap végre eltökéltem magam, hogy beszerzem életem első smink fixálóját. Akciósan vettem 800 Ft-ért, de nagyon nem nyűgözött le..ahogy a többiek is írják, mintha valami ragacsos büdös vizet fújtam volna az arcomra, a nagy nehezen összeeszkábált sminkemet pedig jól lefolyatta. (Sajnos a szemhéj festékem nem vízálló.) Még adok neki esélyt, mert lehet sokat fújtam magamra. Ha nem felejtem el, updatelek egy kis idő múlva.

El is érkezett az update ideje: 2*-ról 3*-ra módosítom. Ha akkor fújok az arcomra, amikor már a szempilla spirál is megszáradt rajta, talán nem is olyan rossz. Főleg a maszkomban látszik az eredmény: amikor használom, kevésbé van tele alapozóval, mint nélküle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 28.

Petra0226

2021. április 2.

Én is akciósan vettem, de inkább leolvad a smink az arcomról vele minthogy fixálná. Nagyon ragad tőle az arcom és az illata sem annyira jó

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 2.

virumiru

2021. január 2.

akciósan 500 forintért elhoztam, nem vártam tőle semmit, csak hogy legyen mit fújkálni az arcomra mikor hobbiból itthonra sminkelgetek. nem gondoltam volna, hogy még erre sem jó🤦 rohadt nagy cseppekben fújja a terméket, foltos lesz az arcom tőle. vállalhatatlanul szagos (ízlés kérdése, nekem kellemetlen, de ha tetszene se akarnám mert nem parfümmel akarok fixálni). ragad... 2 csillagot akartam adni, mert az ígért dewy finisht hozza, de sajnos olyan áron, hogy hozzáérek az arcomhoz és ott marad a lenyomat. fixálás zero... a flakonja majd valamire jó lesz🤷

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 2.

katagali92

2020. november 28.

Megvettem, mert akciós volt. Nekem teljesen bevált és a száraz arcbőrömhöz igazán jól passzol. Lassan szárad ez igaz, és amíg így tesz kicsit ragacsos lesz, viszont nekem még a drágább termékek sem tartották fent ilyen jól a sminket mint ez. Azt is szeretem benne, hogy ez tényleg ad valami kis fényt az arcomnak, nem csak ígérgeti azt. Az illata/szaga engem sem nyűgözött le igazán, de rosszabb illatokat is éreztem már... 4 csillag, egyelőre...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 28.

kincsokinga

2020. november 17.

hát az tuti hogy jól fixálhatja a sminket, mert egy autót is hozzáragaszthatnék az arcomhoz és nem esne le, olyan ragadós az állaga, két csillag csak az illata miatt

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

VeghZsuzska

2020. november 14.

Én szerettem ezt a fixálót. A nyari dewy hatású sminkemhez vettem és olvastam itt előtte a véleményeket, de nekem jobb volt, mint amit írtatok. Tény, hogy 'ragacsos' maradt az arcom, míg teljesen meg nem száradt, ami valami miatt kifejezetten sok ideig tartott. De fixált és nagyon szép finisht afott a bőrömnek. Ha lehetne kapnimég újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 14.

Darsa

2020. június 28.

Pozitívuma az illata, hogy felfrissíti az arcbőrt és (nekem legalábbis) fixálja a sminket. Szép a csomagolása is, plusszpont, hogy táskába való méret, nem egy batárnagy valami.

Hátránya viszont, hogy ragacsos érzetet hagy, száj és orr környéken csíp, szárít.

Újravenni nem fogom, de kidobni se. 800ft-os akciós árát megszolgálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 28.

Újravenni nem fogom, de kidobni se. 800ft-os akciós árát megszolgálja.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Propanediol