p2

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorisz93, Módosítva: 2016. november 28.

Kiszerelés:   3,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Puha, fényes finishű rúzs természetes fedéssel.

9 színben elérhető

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

tyukanyo

2019. május 26.

030-as árnyalat van meg, ami ilyen lilás rózsaszínű. Nagyon krémes lágy rúzs, gyönyörű fényes textúrával. Majdnem olyan mint egy szájfény és a hajam is hajlamos bele ragadni. Szépen pigmentált, de krémás állagából adódóan nem a legtarósabb. Olyan hétköznapi rúzs, ami színéből fakadóan édes, bájos kisugárzást ad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

rosa.love

2019. április 14.

Nem vagyok egy P2 rajongo (most komolyan, mi ez a nev egyaltalan?), de ez egy jo ruzs. Nem is tudom, miert epp erre a markara esett a valasztasom, eredetileg Maybelline vagy Rimmel ruzst akartam...Vegul ennel a standnal kotottem ki. A Take me out arnyalat birtokosa vagyok, ami egy sotetnek tuno, de felkenve száj-színű arnyalat, a szam sajat szinenel alig sotetebb.. Fényes-vizes finishe van es nagyon kenyelmes. Kar,hogy hamar eltunik. Lehet, hogy beszerzek meg par arnyalatot, de oszinten szolva annyira nem dobogtattak meg a szivemet a teszterek. Mindegyik tok mas szinu felkenve, mint a ruzs csomagolasa alapjan gondolna az ember. Az ara viszont kedvezo, 900ftert nagyon megerte.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 14.

lenizsu

2019. február 17.

Könnyed, légies hatású ajakrúzs. Hidratál. Egyenletesen kopik. Szépen a helyén marad felkenés után, sem az ajak szélein nem fut túl, sem a fogakra nem kenődik. Számomra tökéletes termék. Már két árnyalat tulajdonosa vagyok, de tervezem további árnyalatok beszerzését is.
Megvásárolt árnyalatok:
030 Reveal your soul
080 Tell me a tale

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 17.

Megvásárolt árnyalatok:
030 Reveal your soul
080 Tell me a tale

Sisszy

2019. január 19.

Még pár éve Németországban jutottam hozzá a 071 Mona Lisa smile árnyalathoz (még a csomagolása is más volt). Számomra a tökéltetes mindennapi rúzs, olyan, mintha ott se lenne az ajkakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

Uveggalamb

2018. január 3.

A 080 Tell me a tale árnyalat van meg, ami egy nagyon szép lilás nude szín, nem harsány, nem hivalkodó, hétköznapra is egy nagyon jól viselhető darab. Krémes , hidratáló, fényes hatása van az ajkakon, éppen ezért nem annyira tartós, de hát nem matt rúzsról van szó.
Kategóriájában szerintem nagyon szuper, gondolkodom rajta, hogy más árnyalatban is kipróbálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

Michelle

2016. október 14.

050 Bid Higher: szép, hideg, sötét bordó szín. Könnyed, áttetsző fedése van; hiába látszik a szín karakteresnek, erőteljesnek a tokban, mivel mérsékelten pigmentált, felkenve nagyon természetesnek tűnik; kicsit vizes, fényes, nem ad full fedést. Engem nem annyira a szájfényekre, mint inkább a fényesebb rúzsceruzákkal is elérhető hatásra emlékeztet a végeredmény (mint pl. a Catrice Pure Shine darabjai). Krémes, némileg csúszkál, ezért a felkenésnél vigyázni kell. Rétegezni nem igazán lehet, egy-két áthúzás adja a legszebb eredményt. Azoknak, akiknél előfordul, hogy a krémes cuccok a kisebb szájkörnyéki ráncokba belefutnak, érdemes lehet egy színtelen kontúrceruzával kombinálni; a könnyedsége miatt én egy szigorú, szoros kontúrt túlzásnak érzek, de ez ízlés kérdése. Ha nincsenek ráncocskák a száj környékén, ceruza nélkül is jól elvan, a csúszkálást, ami felvitelnél jelentkezik, én szájon már nem érzem, rajtam a helyén marad a festék. Számomra a P2 rúzsok használata a kialakításuk miatt mindig kicsit nehézkes a száj sarkánál, könnyen rácsúszom a színnel a bőrre, ezért inkább rúzsecsettel viszem fel őket. Nem túl tartós, az ivást kibírja, az étkezést nem (a villával való étkezést viszont rajtam bírja, csak nem szabad sem a szájat, sem a villát nyalogatni, ami egyébként sem túl illedelmes), cserébe kellemes viselet és szépen kopik. Ha valaki nem beton tartósságú, teljes fedésű és/vagy matt terméket keres, nagyon jó választás. Nem csodaszer ugyan, nálam mégis öt csillag, mert nagyon kedvelem, az egyik drogériás kedvencem és ebbe az árnyalatba egyébként is szerelmes vagyok. Szerintem nyugodtan rámondható, hogy jó drogériás színvonalú termék, bőven megéri az árát. De annyit azért hozzáteszek, hogy a Full Shine vonalból csak a sötétebb, bordó-meggy-marsala árnyalatokat ismerem, ezért a véleményem csak ezeknek a használatán alapszik, a világosabb színeket, szokatlanabb árnyalatokat nem próbáltam, nem tudom, azok hogyan működnek.
Zur Info: A Savoya Parkban (Aldi mellett) nyílt Rossmannban van P2 állvány.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 14.

Zur Info: A Savoya Parkban (Aldi mellett) nyílt Rossmannban van P2 állvány.

dorisz93

2016. május 7.

Szintén a kedves párom választott egy ilyen rúzst Nürnbergben, csak olyan támpontot adtam neki, hogy valami vöröses-bordós árnyalatot nézzen nekem ettől a márkától. Szegény viszont nem különítette el a Full Shine és a Full Color kollekciót, én pedig egy kicsit pigmentáltabb rúzsra számítottam, pl. a Full Color rúzsok közül. Így jutottam végül a Full Shine 040-es Ask for kindness nevezetű bogyós-bordós-marsalás árnyalatához (most már elvileg nem kapható ez a szín). Kicsit csalódott voltam a pigmentáltsága miatt, de aztán idővel pont a természetes fedése miatt szerettem meg. Úgy tudnám leírni, hogy olyan, mint egy rúzs formába öntött szájfény. Szeretem azokat a jó minőségű szájfényeket, amik nem csak fényt, de színt is adnak az ajkaknak. Na ez a rúzs finishre pont ilyen. Az enyém ugye egy sötétebb árnyalat, az ajkakon mégsem olyan pigmentált, mint ahogy azt kitekerve látjuk, inkább vizes hatása van, fényes, de színt is ad. A szájfényekhez képest kényelmesebb viselni, mert nem ragad, és nem is szárítja az ajkakat, tele van jótékony hatású olajokkal. Az egyetlen negatívum a pigmentálatlansága mellett (mondjuk szerintem ezért is kapta a Full Shine nevet), ami tényleg zavar, hogy könnyedebb állaga miatt elmászik. Néha a fogaimon köt ki, néha az ajkaim szélén, többször kell igazgatni. De legalább szépen kopik. Tartósnak viszont nem igazán mondható. Ennek ellenére nagyon megszerettem a hétköznapokon, mert akkor nem szoktam erőteljes színű rúzsokat hordani, ez viszont tökéletes, és az árnyalat is illik szinte mindenféle szemsminkhez... úgyhogy végül az Uram megint beletrafált. ;) Amúgy jobban utánanézve azt tapasztaltam, hogy több német bloggerina, videós lány odavan érte. Ár-érték arányban tényleg nem rossz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0