p2

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sztr12, az összetevőket feltöltötte: irisz_pataki, Módosítva: 2018. április 25.

Lelőhely:   Rossmann

A puha kefének köszönhetően egyenletesen vihető fel a festék a szempillákra, így növelve azok hosszúságát és sűrűségét, szétkenődés nélkül.

Szemészetileg megerősített. Alkalmas a kontaktlencsét viselők számára is.

Yette

2019. október 12.

Szőke alig látható szempillákkal rendelkezem, és imádom ezt a spirált.
Szép természetes pillákat alakít ki, nem póklábas nem tapadnak össze a pilláim, egyszerűen tökéletes. A kefe elég nagy így néha nehézkes a használata, de számomra ez nem vészes. Tartósnak mondanám egész nap szépen kibírja, nem pereg le. Körülbelül háromnegyed éve használom naponta és most kezd el kifogyni.
Én kedvelem, szerintem egy próbát megér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 12.

Szőke alig látható szempillákkal rendelkezem, és imádom ezt a spirált.
Én kedvelem, szerintem egy próbát megér.

Bettiikeee

2019. május 28.

Legrosszabb spiral amit hasznaltam eddig
Ahogy hozzaer a pillamhoz poklab lesz belole

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Legrosszabb spiral amit hasznaltam eddig
Ahogy hozzaer a pillamhoz poklab lesz belole

lillcso95

2018. december 3.

Tetszik, hogy van benne ez az ív, így könnyebben hozzáférek a szempilláimhoz. Az is tetszik, hogy visszafogott pillákat lehet vele elérni, tehát hétköznapokra pont megfelelő. Viszont az nagyon nem tetszik, hogy a nap végén a szemem alatt és a szemhéjamon köt ki a festék egy része, pedig azért nem izzadok egész álló nap, sőt.
Összességében tehát 3 csillag. Volt jobb, jobb rosszabb spirálom is. Újra venni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 3.

canaille

2018. október 23.

Mindent tud, amit nem szeretek egy spirálban: bumszli kefe (ami nem lenne baj önmagában) ami kevés festéket vesz fel. Ennek köszönhatően alig látni, ha valami a pillákra kerül. Ami rákerül az is csomókban. Nehéz lemosni. A szempilláim pedig eléggé megritkultak, vagy töredeztek(ha létezik ilyen) vagy nem is tudom. Kuka!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

leonora3

2018. május 6.

Nagyon jó kis spirál. Gyönyörű pillákat lehet vele csinálni. Ível, szétválaszt, dúsít, gyönyörű mély fekete színe van, újravevős. :) Negatívumként viszont meg kell említenem két dolgot: 1. Brutálisan nehéz lemosni. Nem vízálló, de legalább 5 percig kell sikálni micellás vízzel, hogy le tudjam kaparni. Creepy. 2. Miközben viszem fel a pilláimra a festéket, iszonyatosan fel tud kenődni a szemhéjra. Annyira béna nem vagyok szerintem, a probléma inkább a viszonylag nagy keféjében keresendő, amivel elég nehéz dolgozni. :( Ezért levonok egy csillagot, de nekem még így is megéri újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.

irisz_pataki

2018. február 10.

Én bevallom nem vagyok nagy híve a pókláb szempilláknak, ezért nem is igazán tetszettek sosem a hagyományos szempillaspirálok, és falra tudok mászni a göbösödéstől. Úgy voltam vele, hogy biztos beszáradt, meg hát ugye elvileg 3 hónapig ajánlott egy szempillaspirált használni. És kiderült hogy nem... :D csak rosszat választottam... Egyszer egy szimpla bóklászás során tetszett meg a doboza miatt, és örökbefogadtam. Ez nem is tudom pfú... évekkel ezelőtt volt, és most távozott el tőlem végengyengülésben... Hű társam volt... nem ragadt, nem csomósított és göböket is csak öregkorára produkált. Valamit valamiért alapon, mivel viszonylag folyékony, könnyen foltokat hagyott, ha kinyitottam a szemem... De ezt a kis kellemetlenséget elfogadtam cserébe azért, hogy találtam egy olyan szempillaspirált, ami elegánsan elhitette velem, hogy vannak szempilláim. Én nem éreztem, hogy fényes lenne tőle a pillám, csak azt, hogy íves, elkülönül.... Egyszerűen szép, olyan babás. :) Szerintem egy ilyenre minden nőcinek szüksége lenne a mindennapjaiban. Absolute Must Have!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Collagen Amino Acids

Forrás: truth-in-aging, BFT