p2

Ár:   699 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. június 8.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

KörömlakkhigÍtó cseppek. Igény szerint pár cseppel folyékonyabbá tehető a beszáradt körömlakk.

pjnk

2018. november 21.

az összetevők természetesen ugyanazok, mint más higítóknál, szóval jónak jó. a két csillagot egyrészt azért vonom le, mert indokolatlanul sokba kerül a 9 ml, akciósan azért megvettem, mert sehol se találtam épp profi-solt (20 ml kb. 200 ft-ért). másrészt nem tudom, hogy ez bug vagy feature, de irdatlan lassan és nehezen lehet vele csöpögtetni, szóval ezzel biztos nem tolod túl a higítást, de legalább szarakodhatsz is vele egy darabig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

Dea

2018. augusztus 19.

Update: Nagyon jó, régóta megvan és még nem fogyott el, jól működik,praktikus a csomagolás szeretem :)

Teszi a dolgát, akárcsak a másik higító,amit próbáltam, viszont ár-érték arányban nem éri meg,mert elég kevés terméket kapunk a pénzünkért,és egy nagyon beszáradt körömlakkhoz elég sokat kell használni, szóval emiatt nem biztos,hogy újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol