p2

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   10 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rekamer, Módosítva: 2018. november 7.

Lelőhely:   Rossmann
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Krémes textúrájú primer, amely kisimítja a bőr egyenetlenségeit és úgy fedi a bőrt, mint egy fotó filter. A tág pórusokat, a bőr szabálytalanságait és az apró ráncokat mesterien korrigálja, úgy néznek ki, mintha gyakorlatilag eltörölték volna őket. A könnyű formula a tápláló összetevőkkel mattítja a bőrt, anélkül, hogy kiszárítaná. Ideális sminkalapnak vagy önmagában a bőrkép javítására. Használható korrigálásra is a nap folyamán. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Saranhuone

2020. január 7.

Ez egy nagyon érdekes cucc. Igazából kíváncsiságból vettem meg az állaga miatt amikor egyszer nagyon akciós volt, ránézésre olyan mint valami szilikon de felkenve csak lestem, olyan finom sima bőrt csinált. Nekem sokkal szebben terül rajta a bb krém, még az is amit félretettem korábban ilyen probléma miatt (az egyik Etude House bb krém pl. valahogy mindig térképes lett rajtam akármivel vittem fel, de ha erre a cuccra kenem, teljesen sima :O). Ja és szájra is jó, tovább fenn tartja a rúzst, kiegyengeti a kis ráncokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

mariann33

2019. augusztus 19.

A R.-ban épp kiárusítják a P2 állványt,így gondoltam pár 100ft-ért kipróbálom,mert a szemhéjamra keresem azt a primert,amitől tényleg nem ragad fel csíkban a festék.Itt jó volt ez a kevés vélemény,én is csak megerősíteni tudom,a fura "disznózsír-jellegű"állaga és kinézete ne tartson vissza senkit!Iszonyat finom,olyan puha bőrt csinál,mint semmi más,a pórusokon valóban sokat finomít,ami miatt vettem azt ez sem tudja,ugyanúgy felcsíkozódik a festék a szemhéjamon,de nyilván erről nem a termék tehet,talán semmitől nem maradna ott,a kor ellen,és a megereszkedett szemhéj ellen ez sem jó:)
Viszont gyorsan fogy,veszek még kettőt legalább ha lesz még,mert amúgy egy kisebb csoda ez a termék.
Az Oriflame most dob piacra egy ilyet,Giordani gold termék lesz,így talán lesz belőle utánpótlás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Fe0ve0

2019. január 14.

Na ez az a primer amit kerestem. Száraz bőrtípusra is tökéletes. Eltűnteti a kisebb rancokat, pórusokat. A textúrája nagyon különleges, sosem találkoztam még ilyennel. Valóban mattít, nagyon kényelmes viselni, illatmentes. 100% hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

rekamer

2018. október 26.

Első primer, amit kipróbáltam életemben. Nem tudom egész pontosan mit kellene néznem.
Nekem akkora pórusaim vannak, hogy egy kisebb óvodáscsoport is elveszne bennük, direkt pore fillert kerestem. Eddigi mondások alapján egy primertől ragadnia kellene az arcomnak és arra tapadjon a smink, amit szebben el lehet rajta dolgozni, mint csupasz bőrön.

Nos, ebbe belenyúltam kézzel, érzésre arra számítottam, hogy egy karéj bacont fogok az arcomra kenni. Épp az ellenkezője történt :O
Valami alien space technológia lehet, mert mikor felkenem bőrre kapásból leszáradt. Olyan érzés, mintha bepúdereztem volna és szárazon siklott rajta az ujjam és az ecset! :O

Ami a pore fillinget illeti: tényleg pórusminimalizáló, de teljesen nem tünteti el őket 100%-ban (legalábbis az én durván hatalmas pórusaimat). Viseletre könnyű, nem nehéz, nem érzem, hogy rajtam lenne bármi is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.