p2

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 8.

Lelőhely:   Rossmann

Ez a vízálló push-up szempillaspirál drámaian ível és intenzív fekete színt kölcsönöz a pilláknak.

zsucci93

2018. augusztus 12.

Tengerparti nyaralásra kerestem az utolsó pillanatban vízálló szempillaspirált. Végigolvastam itt a véleményeket ebben a kategóriában, és egyik sem győzött meg. Gondoltam besétálok a Rossmannba, hátha véletlenül megakad a szemem valami olyanon, amiről még nem olvastam, és akkor majd kipróbál, így került ez a kezembe. Lehet, hogy nem a legdúsítóbb szempillaspirál, és nem ad hihetetlen hosszúságot a pilláknak, de ez TÉNYLEG VÍZÁLLÓ! Egy hétig nyaraltam, folyamatosan érte víz az arcom, a szemem, és maximum egy nagyon picit fekete lettem a szemem alatt a hosszú alsó pilláim és a naptej találkozása környékén, de ez könnyen lejött, a spirál pedig a helyén maradt, egyáltalán nem potyogott le. Én is 3 rétegben ajánlom, nekem gyönyörű ívesen tartotta a pillám egész nap, és csak olajos sminklemosóval jött le. Nem fogom mindennap használni, de az én célomnak tökéletesen megfelelt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Eedina

2018. május 23.

Gondoltam tesztelem a vízálló spirálokat, jó lenne megtalálni a must have darabot. A mélyfekete színt biztosítja, ami szépen kiemeli a szemet és a pillák íveltségét. Mivel én több rétegben viszem fel, kicsit küzdelmes a felvitel a viszonylag keskeny, bár jól tagolt kefével. A kefe több méretű sörtés szilikon, kicsit keményebb anyagból, így a szemhéjhoz érve szúr. A festék sűrűsége megfelelő, nem szükséges lehúzni a felesleget, mert gyakorlatilag nincsen. Gyorsan szárad, de nem annyira, hogy gátolná a több rétegű (általában 3 réteg) bevonást. Nem nehezíti el a pillákat, nem tapad össze, nem csomósodik. A kupak puha habszivacs réteggel bevont, kényelmes a fogása. A tubus feltűnő színe miatt pedig 3 másodperc alatt megtalálom a sminktáskámban.
Egész nap tart, viszont a nap végére valóban lepotyog (ez utóbbinál nem tudtam eldönteni, attól van e, hogy a túl hosszú pilláim hozzáérnek a felső szemhéjamhoz és az rásegít erre) és gyakorlatilag olajos lemosó nélkül lerobbanthatatlan a pillákról, ezért csak 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 23.

Panda90

2018. május 16.

Nem egy rossz szempillaspirál, de nekem a nap folyamán eléggé lepotyogott, viiszont valóban vízálló, alig lehetett lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.